Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haber KORUNCUK Vakfı adına MARATON Koşuyoruz!

DOSTLARIM, kuzenim bu sene SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ'nden birinde Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı adına bağış toplamak üzere İSTANBUL'da düzenlenen maratona katılacak. Yapılan her bağış direk Vakfın hesabına yatırılacak. Arada kimsenin bir kazancı yok. Sizde bu güzel amaç için bir yardımda bulunabilirsiniz. Aşağıda kuzenimin sosyal medyada paylaştığı linkleri bulabilirsiniz.

Saygıdeğer Arkadaşlarım/Akrabalarım/Sosyal Medya Bağlantılarım,

Bu yıl ilk kez benim de iyilik peşinde boğaz köprüsünde koşacağım platform için son 2 gündür gerek video gerekse sosyal mesajlar ile paylaşımlarda bulunmaktayım.

İstanbul-2018-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları 2018 projesini destekleyeceğim. 11 Kasım 2018 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bir çocuğun eğitim , beslenme ve rehabilitasyon giderlerine 1 aylık destek bedeli 550 TL olup, 1 yıllık destek bedeli ise 6600 TL ‘dir

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap 

Bu Linki Kullanarak Bağış YAPABİLİRSİNİZ.

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan 

Kampanyamın Son Durumu.

Saygı ve sevgilerimle,

ERHAN GÜNDÜZ

Yardım edebilen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Ara

Emeklerine sağlık Erhan Gündüz.
:çiçek:

Ara

desteklenmesi gereken bir organizasyon o zaman pamuk eller ceplere bakalım.
ilk fırsatta gerekli desteği bulunacağım.

:mutlumotorcu:   O zaman Dans. 

181106080415|AdsIz.png

Çok teşekkürler Barış. [emoji847] yüreğine sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ara

Öncelikle;
Okunmamış konularda bu konuyu canlandıran Barış Bal
Konuyu buraya açarak, bir insan yetiştirmenin zorluklarını içimizde yaşatan Emre Gündüz
Zorlu Bir maratona çıkarak insanlara korunmaya muhtaçlar var diye haykıran Erhan Gündüz
Ve bu yolda vakıf için nefes alan tüm kişi ve kuruluşlara minnet duygularımla Teşekkür ederim.
ff76ca0b22c22d706ad2dc243a329bbf.jpg

Ara

Erkan abim sanada çok teşekkürler. [emoji847] siz ve sizin gibiler sayesinde bu gibi sosyal sorumluluk projeleri ayakta durabiliyor. Yüreğinize sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ara