Anket: -
* Bu ankete oy verdiniz. Sonuçları Göster

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aksiyon Kameraları İnceleme Anketli

Ne zaman Müsait Senin Kamera
O zaman Bir demo ayarlayalım
Senin ki hariç alımde 4 kamera daha var su an
Ara

Hazir kullanim sezonu gelmisken konuyu hortlatalim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ara

Emeğine sağlık abi, çok detaylı çalışma olmuş.
Bende de Go Pro Hero 4 Black modeli vardı ve ihtiyaçtan dolayı yakın zamanda satmak zorunda kaldım.
Belirtmiş olduğun gibi kırmızı 3m bant mevcuttu ve sökmek için bıçak kullanmak zorunda kaldım. :)
Şuan hiç kutusundan çıkarmadığım Black 4'üm kayıtlara hazır bir şekilde bekliyor.
Belirtmiş olduğun markaları hiç araştırmamıştım.Go Pro'yu satıp daha düşük bütçe ile Xiaomi almayı düşünüyorum. :)

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara

xiaomi candirrr[SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES]😀😀😀

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RÜZGARI HİSSET
Ara

(06-14-2016, 08:49 AM)Tanju Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Emeğine sağlık abi, çok detaylı çalışma olmuş.
Bende de Go Pro Hero 4 Black modeli vardı ve ihtiyaçtan dolayı yakın zamanda satmak zorunda kaldım.
Belirtmiş olduğun gibi kırmızı 3m bant mevcuttu ve sökmek için bıçak kullanmak zorunda kaldım. :)
Şuan hiç kutusundan çıkarmadığım Black 4'üm kayıtlara hazır bir şekilde bekliyor.
Belirtmiş olduğun markaları hiç araştırmamıştım.Go Pro'yu satıp daha düşük bütçe ile Xiaomi almayı düşünüyorum. :)

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dusuk butceli kameranin en buyuk artisi yolda dusup basina birsey gelse bile uzulmuyorsunuz. Bunun yaninda surekli vlog ceken biriyseniz daha iyi kameranizin olmasi sart tabii

Xiaomi yerine butceyi bir tik yuksektebilirsen daha iyi kameralar da onerebilirim.

Go pro serisininde detayli incelemesini ekleyecektim ama elimde olmadigindan yapamamistim

(06-14-2016, 09:27 AM)yusufaltansahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  xiaomi candirrr[SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES]😀😀😀

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Katilmamak elde degil ::)

Ara