Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gebze'de Eniyi Servis Kimdir

İdare eder bu daha kibar oldu.. ;)
veysel ,bu forma yeni bir mesaj geldiğinde bir uyarı sesi koymak mümkünmü :idea:
Ara

Alip yeni takmak ustalik degildir eskiyi onarmak maharettir bundan once cinler turk motor piyasasina girmeden once tamir işi daha zordu her kis iki yada uc kişi motorunu kisin tam bakima sokardi boyaaindan motoruna kadar simdi hersey yenisi ile denisiyor o kadar cok ithalatci firma var ki kalite farki urunleri cok farkli fiyatlara satilmasina sebep oluyor tekrar söylüyorum ustalik yeniyi takmak değildir parca olmadiginda eski parcayi onarmak tir
Ara

Merhaba, ben normalde darıcada oturuyorumda şuan izmirdeyim hayrettin usta hala duruyor mu? Duruyorsa biraz abest olcak ama baskı balata değişimi yapar mı?
Ara

Hayrettin usta bir sokak ileri Gebze koop yanında şimdi.
Baskı balata mı dedin.. adama imkan verilsin sıfırdan motor yapar ama olay keşfedilmemiş olmak..
İki ay önce gittim bir elinde benim fren merkezi, kulağıda telefon, gözleriyle diğer ustaya iş tarif ediyor.
Yani hadi dükkanda yakaladın yakaladın sakın peşini bırakma aynı anda 4-5 motoru tamir eder.. :) :)

Ulaaa başlığı açalı 8 yıl olmuş abbovvv.
Yaşlandık, yaşlandıkkk :) :)
Bu arada Honda, Yamaha servisi gibi bir ortam bekleme ama Hayrettin candır..
Ara

abi olur böyle şeyler :)
birde motul garaj diye bir yerden bahsediyorlar  :]

(11-12-2018, 09:52 AM)ŞENER Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hayrettin usta bir sokak ileri Gebze koop yanında şimdi.
Baskı balata mı dedin.. adama imkan verilsin sıfırdan motor yapar ama olay keşfedilmemiş olmak..
İki ay önce gittim bir elinde benim fren merkezi, kulağıda telefon, gözleriyle diğer ustaya iş tarif ediyor.
Yani hadi dükkanda yakaladın yakaladın sakın peşini bırakma aynı anda 4-5 motoru tamir eder.. :) :)

Ulaaa başlığı açalı 8 yıl olmuş abbovvv.
Yaşlandık, yaşlandıkkk :) :)
Bu arada Honda, Yamaha servisi gibi bir ortam bekleme ama Hayrettin candır..

Çok teşekkür ederim. Bende Cbf150 var baskı balatasının değişmesi gerekiyor, servisler parçadan kazanıyor galiba çok uçuk rakamlar söylüyorlar o yüzden servis yerine iyi, dürüst bir ustaya yaptırmaya karar verdim.
Ara

(11-12-2018, 12:22 PM)Barış Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  abi olur böyle şeyler :)
birde motul garaj diye bir yerden bahsediyorlar  :]

Hah tamam işte..
İyi ve dürüst 112 devreye girdi..
Bak sen hiç aklıma gelmemiştin :) :) :)
Ara