Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hızlı cocuk Hamit ve CBR

Bu gün Face'de Hamit'in bu fotoğrafını gördüm. Hamit mütevazi çocuktur bu yüzden ben paylaşıyorum buraya. Çok hoşuma gitti bu yatış. Fotografig olarakda güzel. Hızı hareketi yansıtıyor. Hamit'in bakış doğru yerde. CBR kız gibi maşallah. Sadece pantalon biraz tehlikeli duruyor. :+1::+1::+1:

310675_10150297345887842_553332841_79131...1750_n.jpg
Ara

Hey maşallah çok süper bir foto...
Bu hızlı motorcular fırsat buldukca f1 otoparkında alıştırmalar yapıyor ve kendilerini geliştiriyor.

Ara

(12-15-2011, 12:04 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hey maşallah çok süper bir foto...
Bu hızlı motorcular fırsat buldukca f1 otoparkında alıştırmalar yapıyor ve kendilerini geliştiriyor.

Emrullah çıkar Yamaha(mızı) da bizde gelişelim biraz.
Ara

(12-15-2011, 12:06 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Emrullah çıkar Yamaha(mızı) da bizde gelişelim biraz.

Çok az kaldı abi yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik :tamam:
Çıkarsa sana 2 tur attıracam söz :]
Ara

gerçekten güzel bir foto, hamit kutluyorum kardeşim seni çok güzel yatırmışsın ama fazlası zarar aman kardeşim.:tamam::tamam:

(12-15-2011, 11:48 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu gün Face'de Hamit'in bu fotoğrafını gördüm. Hamit mütevazi çocuktur bu yüzden ben paylaşıyorum buraya. Çok hoşuma gitti bu yatış. Fotografig olarakda güzel. Hızı hareketi yansıtıyor. Hamit'in bakış doğru yerde. CBR kız gibi maşallah. Sadece pantalon biraz tehlikeli duruyor. :+1::+1::+1:

310675_10150297345887842_553332841_79131...1750_n.jpg

Cihan abi öncelikle teşekkür ederim bu paylaşım için,

Bu eğitimleri malum sadece pistte gelişim amaçlı ve Murat hocamızın vermiş olduğu eğitimler sayesinde yapıyoruz. Tabi sadece onunla kalmayıp zaman buldukça kendimizde bol bol pratik yapıyoruz, :tamam:

Kullanırken bu kadar yattığı belli olmuyor :] işin açıkçası,
Pantalonda yapmış olduğumuz full korumalı eğitimin ilerleyen saatlerinde çok fena oluyor ondan çıkardım ve kot pantalon ile devam ettim :sinirli:
(12-15-2011, 12:06 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(12-15-2011, 12:04 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hey maşallah çok süper bir foto...

Emrullah çıkar Yamaha(mızı) da bizde gelişelim biraz.

Cihan abi seninle bu eğitimi yapmayı çok isterim :tamam:
(12-15-2011, 12:26 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  gerçekten güzel bir foto, hamit kutluyorum kardeşim seni çok güzel yatırmışsın ama fazlası zarar aman kardeşim.:tamam::tamam:

Barış zaten lastikte yer kamıyor o seviyenden sonra, Örnek Semih :]
Ara

Hamit iki konuda doğru tespitte bulunmuş.

1-Eğitim şart
2-Bu hareketler trafiğe kapalı ve uygun alanlarda yapılmalı. Daha doğrusu eğitim eğitim alanında olmalı.

--------------------

Başkan eğitim organizasyonlarıda istiyoruz.
Mesela bir gün panik fren ve kaçış manevrası çalışalım. Bir çok kaza manevra yapıp kaçmak yerine frene asılma sebebiyle oluyor.

Başkannn. Ya diyorum bu başkanı valla değiştirelim.

Ara

yok abi dediğin gibi bu başkanı değiştirelim iyice boşladı

panik fren derken cihan abi fren bastıktan sonra bağırıyormuyuz nasıl oluyor?:)

Eğitim yapalım 3. seviye olabilir mesela :tamam:
Ara

Hamit bende gururlandım Ne de olsa öğrencimsin :):)

Şaka bi yana bu motor sana çok yakısıyor ama psikolojik nedenlerden ötürü satman gerekiyor.

Benimde böyle fotomu çekin torunlarıma göstereyim :):)
Ara