Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paralel yapı

Dün what'sapp (bunu bir türlü doğru yazmayı beceremiyorum) gelen bir resim ile iyice ortaya çıkan yapılanma-örgüt.

Eskihisar Konak Kafe'de toplanmak yerine, İzmit çarşı içinde buluşup, paraleli nasıl daha güçlendiririz diye planlar yapıp, akabinde GMK'ya "biz İzmit'te işte bu kadar mesutuz" 3 numaralı profilleriyle selfie'ler atarak tahrik ediyorlar.

GMK yöneticisi Mehmet Kutay ise, içten içe whatsapp ın kullanım amacından saptığı için sinirlenip, yine de tartışmayı paralellerin tarafına çekme tahrikine kapılmıyor.

Örgütün kurucusu Dr. Metin, YKB ise Ömer Faruk isimli genç bir arkadaş.

Paralelin altında bir başka paralel ise, eğri jantlı Çin malı kros motoru ile onları uzaktan takip eden bendeniz Can, yapımda ve yayında emeği geçen tüm arkadaşlarımla paralele teşekkür eder, birsonraki buluşmalarında sağlam radyatörlü gerçek bir enduroyla destek vereceğimi taahhüt ederim.

En güzel hafta sonları sizlerin olsun.

Esen kalın :)

Not: Olm @"Ömer faruk" sen çevik kuvvetsen, biz de Terörle mücadeliyiz, MİT'iz ... Bilmem anlatabildim mi ??
Ara

:polis: eşgaller tespit edilmiş olup
gereği yapılacaktır

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Yönetim bu yapılanmayı kaygıyla izliyor.
Can arkadaş, uyarınız için teşekkürler.
Başkanın da dediği gibi, eşgalleri tespit edildi.
İlk olarak hepsinin görev yerini en az 24 kez değiştireceğiz. :]
Ara

evet.. ilk olarak @metin abiyi <b>G</b>ebze <b>M</b>otosiklet <b>K</b>ulübü yönetiminden alıp <b>G</b>ebze <b>M</b>otosiklet <b>K</b>ulübü yönetimine atıyorum :hoba:

DijitalTurk Toplu.Biz

sayın başkanım ve değerli üyeler.
eşgallerinin yetmeyeceğini düşündüm.
durumdan vazife çıkartarak ufak bir ortam dinleme, istihbarat, siber araştırma yaptım.
bu yapının güvenini kazanarak aralarına sızdım.
şimdilik benden şüphelenmiyorlar.
kimliğini ve fotosunu elde edemediğim bir kişi kaldı.
o da baltık cumhuriyetleri ile sıkı ilişkileri olan birisiymiş.
bu da paralelin dış bağlantılı olduğunu gözteriyor.
izmit pişmaniye mafyasını da yönetiyormuş.
can ve ipek pişmaniye sahipleri kendisinden çok şikayetçi.
isim hakkı isteyerek şantaj ve tehdit ediyormuş.
en kısa zamanda ona da ulaşacağım.
kimliğim deşifre olmayacak şekilde düzenlediğim paralel yapının fotosunu gönderiyorum.
arz ederim.

paraleeeeeeellll.... olmaaaaaazzzz... bu bizim asla kabullenemeyeceğimiz bir şeydir. biz paraleli de iyi biliriz. paralel ihtiyacı varsaaaa... onu da biz kurarız...

10174825_10152303468319144_721107784_n1.jpg

Teker üstü olsun... 

(04-05-2014, 01:19 PM)metin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  sayın başkanım ve değerli üyeler.
durumdan vazife çıkartarak ufak bir ortam dinleme, istihbarat, siber araştırma yaptım.
kimliğim deşifre olmayacak şekilde düzenlediğim paralel yapının fotosunu gönderiyorum.
arz ederim.

paraleeeeeeellll.... olmaaaaaazzzz... bu bizim asla kabullenemeyeceğimiz bir şeydir. biz paraleli de iyi biliriz. paralel ihtiyacı varsaaaa... onu da biz kurarız...

çok profesyonelce YörükBey (deşifre olma diye kod adını kullandım).
yakalanma sakın..

DijitalTurk Toplu.Biz

yav arkadaş ne çok paralel varmış :O

Yapiya bak arkadaş topu topu dort uyesi var biri ajan biri mitci biri polis biri dio o kurdu o kuran dio ben sizdim vay halimize saka bi yana biz bi aileyiz hersey cok guzel gidio ins bole guzel kalacak sizsiz buranin tadi yokk:-):-):-) biliyorum bizsizde oranin tadi yok... dermisim...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

efelerin efesi...
Ara

(04-06-2014, 06:43 PM)ömer faruk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Yapiya bak arkadaş topu topu dort uyesi var biri ajan biri mitci biri polis biri dio o kurdu o kuran dio ben sizdim vay halimize saka bi yana biz bi aileyiz hersey cok guzel gidio ins bole guzel kalacak sizsiz buranin tadi yokk:-):-):-) biliyorum bizsizde oranin tadi yok... dermisim...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

efelerin efesi...

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz

(04-05-2014, 01:32 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(04-05-2014, 01:19 PM)metin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  sayın başkanım ve değerli üyeler.
arz ederim.

çok profesyonelce YörükBey (deşifre olma diye kod adını kullandım).
yakalanma sakın..

Tanınmaması için gözü siyah bant ile kapanan arkadaş, yaşı 18'in altındamıdır da böyle biryol izlenilmiştir.
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 6 Ziyaretçi