Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BİLEĞİ BÜKMEK 2 KEITH CODE

Evet arkadaşlar Nisan ayına şöle tozumuzu atalım murat hocayla
Ara

Cihan hocam, sizinle aynı fikirdeyim.
Zaten bu konuda farklı bir şey söylemem de mümkün değil.
Söylediğiniz eğitimleri, bire bir ARA yol dahil olmak üzere, defalarca ben de aldım.

Ben eğitim kurumlarında, başka bir şeye dikkat çekmek istedim.
Biraz empati yaptım.
Şimdi kendimizi 100 cc bir CUB, yada 150 cc çin malı scuter kullanan bir yeni başlayan yerine koyalım.
Ve de, gebzenin varoşunada oturalım. Bir fabrikada da asgari ücretle çalışalım.
Bunlara rağmen, motosiklet tutkunu ve sevdalısı olalım.

Şimdi belirttiğim yerden bu kurslara, kurslarda eğitim verenlere ve eğitim alanlara yeniden bakalım.
Türkiyede 500 cc ve üzeri motora motora kaç kişi biniyor?
Emin olun, GMK bünyesindeki bizler dahi, bu kesim tarafından burnu bir karış havada zengin motsikletçiler olarak görülüyoruz.
Ara

(03-28-2013, 01:56 PM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Cihan hocam, sizinle aynı fikirdeyim.
Zaten bu konuda farklı bir şey söylemem de mümkün değil.
Söylediğiniz eğitimleri, bire bir ARA yol dahil olmak üzere, defalarca ben de aldım.

Ben eğitim kurumlarında, başka bir şeye dikkat çekmek istedim.
Biraz empati yaptım.
Şimdi kendimizi 100 cc bir CUB, yada 150 cc çin malı scuter kullanan bir yeni başlayan yerine koyalım.
Ve de, gebzenin varoşunada oturalım. Bir fabrikada da asgari ücretle çalışalım.
Bunlara rağmen, motosiklet tutkunu ve sevdalısı olalım.

Şimdi belirttiğim yerden bu kurslara, kurslarda eğitim verenlere ve eğitim alanlara yeniden bakalım.
Türkiyede 500 cc ve üzeri motora motora kaç kişi biniyor?
Emin olun, GMK bünyesindeki bizler dahi, bu kesim tarafından burnu bir karış havada zengin motsikletçiler olarak görülüyoruz.

Hocam hayatı yok sayıp insanı öldürürsen o zaman herkes eşit olur, yoksa eşitlik aslında insana ait olmayan telkindeN öte bir şey değildir.
Felsefe yaptım, kızanlar olacak fakat böyle :utan:
Ara

(03-28-2013, 02:26 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hocam hayatı yok sayıp insanı öldürürsen o zaman herkes eşit olur, yoksa eşitlik aslında insana ait olmayan bir telkinde öte bir şey değildir.
Felsefe yaptım, kızanlar olacak fakat böyle :utan:

Ben hala anlamaya çalışıyorum.
Daha kızıp kızmayacağıma dahi karar veremedim.
Anladıktan sonra cevap vereceğim :P
Ara

bana sanki kimse eşit değildir bu hayatın gerçeğidir, gibi geldi :P:]ama bende emin değilim cihan abikonuyu havada bırakmayalım lütfen açıklarmısın bu durumu ?
Ara

Kapitalizmin doğal ahlaksızlığı, nimetleri adaletsiz paylaşmasıdır, sosyalizmin doğal faziletiyse sefaleti eşit paylaşmasıdır :]

seçiminizi yapın
Ara

ben cihan abinin dediğini anladım. diyoki kıroyum emme para bende diğer bi değişle ne kadar para o kadar eşitlik diyo yada bastırırım parayı alırım eğitimin en kralını diyo vb.

Varoşların sesi , garibanın abisi .. halk adamı Mehmet Abi !

Senin gibi abilerimiz olmasa bizi bu burjuvazi sınıfına karşı kim koruyacak !

: ))

husqvarna_logo_2.jpg
Ara