Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir enduro macerası

Enduro vb. motorları sokabildiğiniz yerleri gördükçe imrenmiyor değilim. Eminim bunun zevki çok farklıdır. Fakat düşünüyorum, temiz asvaltta gazlamanın zevkide çok farklı diye. Allah herkese bir asvalt birde enduro versin : )
Ben şimdilik şanslı kesimdeyim, istediğim zaman araklayabileceğim abimin motoru var. Gerçi henüz kullanmadım ama. Deneyimlerim sonucunda ileride beni yönlendirebilecek diye düşünüyorum.
Farklı deneyimler, farklı zevkler aldığımız hazzı arttıracaktır.
Şu CBR'ın arkasında evrak bile taşıyamıyorum ya, bugün montumun içine soktum. Ona bir çare gerek : )

:tr:
ly2x6.gif
Ara

(07-25-2011, 09:28 AM)Batuhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Enduro vb. motorları sokabildiğiniz yerleri gördükçe imrenmiyor değilim. Eminim bunun zevki çok farklıdır. Fakat düşünüyorum, temiz asvaltta gazlamanın zevkide çok farklı diye. Allah herkese bir asvalt birde enduro versin : )
Ben şimdilik şanslı kesimdeyim, istediğim zaman araklayabileceğim abimin motoru var. Gerçi henüz kullanmadım ama. Deneyimlerim sonucunda ileride beni yönlendirebilecek diye düşünüyorum.
Şu CBR'ın arkasında evrak bile taşıyamıyorum ya, bugün montumun içine soktum. Ona bir çare gerek : )

Sen şanslısın biz napalım :utan: Aslında bizim üst sokakta mümin var motoru kapının önünde tutuyor yürütebilirim öyle durumlarda:P
Sırt çantası taşımıyormusun ?
Ara

(07-25-2011, 09:28 AM)Batuhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Enduro vb. motorları sokabildiğiniz yerleri gördükçe imrenmiyor değilim. Eminim bunun zevki çok farklıdır. Fakat düşünüyorum, temiz asvaltta gazlamanın zevkide çok farklı diye. Allah herkese bir asvalt birde enduro versin : )

Sırt çantası ile çözebilirsin sorunu yada depo üstü mıknatıslı çantalar var onlarda olabilir :tamam:
Ara

bence motorlarınıza birer arka çanta taktırın sıcak yaz aylarında o sırt çantası mahveder adamı:]:]:]:]:]:] gel kardeşim inat etme mis gidi enduro diye bi motor var hem yükünü hem kahrını çeksin :kalp::kalp::kalp:enduro hayattır:kalp::kalp::kalp:

(07-25-2011, 12:25 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  bence motorlarınıza birer arka çanta taktırın sıcak yaz aylarında o sırt çantası mahveder adamı:]:]:]:]:]:] gel kardeşim inat etme mis gidi enduro diye bi motor var hem yükünü hem kahrını çeksin :kalp::kalp::kalp:enduro hayattır:kalp::kalp::kalp:

Batuhan bu tarlacılara uyma Caddeler seni bekler tabi kızlarda :]
Ara

(07-25-2011, 12:39 PM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Batuhan bu tarlacılara uyma Caddeler seni bekler tabi kızlarda :]

İşttt adam evli hamit :P
Ara

kızları Burak abiye bırakıyorum, enduro ile pek şansı yok ama bekar olan o : )
sırt çantayı sıcaktan dolayı taşıyamıyorum, orjinal honda arka çantasına 265 TL dediler, geri bıraktım. kadıköy taraflarına bir kaçabilsem depo üstü Kappa'lar görmüştüm. tabi aramak lazım.

:tr:
ly2x6.gif
Ara

(07-25-2011, 01:13 PM)Batuhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  kızları Burak abiye bırakıyorum, enduro ile pek şansı yok ama bekar olan o : )
sırt çantayı sıcaktan dolayı taşıyamıyorum, orjinal honda arka çantasına 265 TL dediler, geri bıraktım. kadıköy taraflarına bir kaçabilsem depo üstü Kappa'lar görmüştüm. tabi aramak lazım.
Pardon evli olduğunu bilmiyordum kızlar kısmını çıkaralım ozaman :]
çok şık duracaktır emin ol :tamam:
Ara

Motora arka çanta takacak olsam arabayla gezerdim :)

Ahanda yeni bir itişmenin fitilini ateşledim
Ara

(07-25-2011, 06:41 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Motora arka çanta takacak olsam arabayla gezerdim :)

Ahanda yeni bir itişmenin fitilini ateşledim

Endurocular bu taş sizee aloo:P
Ara