Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorla doğada tek başına..

(08-07-2011, 07:43 PM)doctor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  yorum yok
bana tek başına araziye çıkma diyen kimdi aceba hatırlayamadım:dur:

tek başına çıkmayın sakın :) sen bakma bana evden çıktım maksat kamerayı test etmekti köşeden dönüp gelecektim :)

i am professional motocross driver..
Ara

(08-07-2011, 09:09 PM)cros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(08-07-2011, 07:43 PM)doctor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  yorum yok
bana tek başına araziye çıkma diyen kimdi aceba hatırlayamadım:dur:

tek başına çıkmayın sakın :) sen bakma bana evden çıktım maksat kamerayı test etmekti köşeden dönüp gelecektim :)

iyiki köşeden dönmüşsün adaş yoksa vayy haline:]:]

gidemediğin yer senin değildir

bol çamurlarrrr
Ara

(08-07-2011, 08:07 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  karıştırma emoo burdan öyle boxer lı falan konuşma :]:]

Yafff aklını fikriniz orada heee :]
Ara

(08-05-2011, 10:48 PM)cros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Dün kask kamerasını test etmek için küçük bir gezi yapim dedim ama.. motorun üstüne oturunca fikirlerim değişti tutamadım kendimi..malum ramazandayız niyetli olduğum için çok yormak istemedim..fakat yaptığım çekimlerin açısını iyi ayarlayamadığım için nere girip çıktığım belli olmadığı için kestim..ama arazide yaşadığım küçük macerayı paylaşmak istedim ve bana yardımcı olan amcaya çok teşekkürler kul sıkışmayınca hızır gelmezmiş :)

kamerayı ümraniyeden bi satıcıdan aldım toplu alımlarda indirim yapacağını söledi bilginize..

ercan kameranın resimlerini özelliklerini fiyatını yazrmısın baklaım nasıl bir şeymiş :bilmem:
Ara

kamera aşşağıdaki linkte fiyatı resimleri var..ben pek tavsiye etmiyorum açısı çok dar çok iyi ayarlaman lazım onu düşünerek alın..onun haricinde çok kullanışlı şarjı ve çekim süresi oldukça iyi yolda bırakmaz..

kask kamera

i am professional motocross driver..
Ara