Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yol Hikayeleri....

(01-23-2012, 10:58 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Tamamını okuduysan bende Napolyonum :O

Emrullah sağol kardeşim. :+1:

Test etmiştim abi okumamıştı :] uzun raporları okumuyor.
Ara

(01-23-2012, 11:31 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(01-23-2012, 10:58 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Tamamını okuduysan bende Napolyonum :O

Emrullah sağol kardeşim. :+1:

Test etmiştim abi okumamıştı :] uzun raporları okumuyor.

pratik adam olum bi girişine bakıyo bide sonuca...:]

negerek var ortasına bakmaya:P:P
Ara

Bir gün böyle uzun yazı yazıcam, yazının belli yerlerine Barış'a okkalı okuyacağım ve Barış her zamanki gibi "çok güzel olmuş sağol" falan diyecek. Görün bakın. :]:]:]
Ara

(01-23-2012, 01:44 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bir gün böyle uzun yazı yazıcam, yazının belli yerlerine Barış'a okkalı okuyacağım ve Barış her zamanki gibi "çok güzel olmuş sağol" falan diyecek. Görün bakın. :]:]:]

:]:P:]:]:]:]:delü:

merakla bekliyorum abi :+1::+1:

Ara

Abi o cevap yazdıktan hemen sonra test etmek lazım :] uzun yazılar işten kaytarmama bahane oluyor yayınlayın yayınlayın :utan:
Ara

(01-23-2012, 01:44 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bir gün böyle uzun yazı yazıcam, yazının belli yerlerine Barış'a okkalı okuyacağım ve Barış her zamanki gibi "çok güzel olmuş sağol" falan diyecek. Görün bakın. :]:]:]

ya ben bu muhabbeti atlamışım;
öncelikle yayınlanan başlıklara kota koymayı düşünüyorum ne öyle arkadaş bukadar yazmış durmuş derdini anlatamamış, onurun dediği gibi giriş ve sonuç kısmına bakarak gelişme bölümünü anlamalı.

Cihan abi uzun yapacağın gezinin raporuna sansür koydurma. (Kolluk bende kıllık ben)

Çok Güzel paylaşım teşekkürler
Ara