Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Müzmin bekarlar köşesi

Ben dün akşam Mehmet abinin gözlerinde önceki buluşmalarda görmediğim bir ışık gördüm. Bunun sırrını öğrenmek istiyorum
Ara

aynen erdem abi ışığı gördük :D

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. M.Kemal ATATÜRK
Ara

:+1:

Yorum yok

gidemediğin yer senin değildir

bol çamurlarrrr
Ara

(03-17-2011, 10:07 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben dün akşam Mehmet abinin gözlerinde önceki buluşmalarda görmediğim bir ışık gördüm. Bunun sırrını öğrenmek istiyorum

Yanlız geldi :]
Ara

Mehmet abi güneşi görmüş :)) Dilimize düştün Mehmet abi bunu ancak bir mangal partisi paklar. Ruhumuzu mangal dumanı temizler
Ara

(03-17-2011, 11:55 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Mehmet abi güneşi görmüş :)) Dilimize düştün Mehmet abi bunu ancak bir mangal partisi paklar. Ruhumuzu mangal dumanı temizler

:tamam::+1:Gmk
Ara

(03-17-2011, 11:55 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Mehmet abi güneşi görmüş :)) Dilimize düştün Mehmet abi bunu ancak bir mangal partisi paklar. Ruhumuzu mangal dumanı temizler

Mehmet abi mangalıda severdi eskiden geldikten sonra bize galeta yiyelim felan demeye başladı :] var bişiyler var :hö:
Ara

(03-17-2011, 12:03 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Mehmet abi mangalıda severdi eskiden geldikten sonra bize galeta yiyelim felan demeye başladı :] var bişiyler var :hö:

Öyle demeyin galetada güzeldir :P
Ara

Halit Akcatepe: Boşver baba, bekarlik sultanliktir.
Münir Özkul : Sen hiç bok yıkayan sultan gördün mü?
"bizim aile" filminden Ihihi
Ara

(03-17-2011, 10:07 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben dün akşam Mehmet abinin gözlerinde önceki buluşmalarda görmediğim bir ışık gördüm. Bunun sırrını öğrenmek istiyorum

:+1:

Harika tespit :alkış:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)