Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Farklı Kulüplerin Etkinlikleri / Festivaller

Motor çıksaydı gelirdim ama Cumaya yetişmez. işin aksi yanı dün yolda arabada arıza lambası yaktı. Var bişeyler ama anlamadım.
Ara

(07-11-2011, 09:34 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Motor çıksaydı gelirdim ama Cumaya yetişmez. işin aksi yanı dün yolda arabada arıza lambası yaktı. Var bişeyler ama anlamadım.

Suyu yada yağı bitmiştir :hö:
Ara

Daha yeni bakımdan çıktı Emrullah. Su yağ işi değil. Farklı birşey.
Ara

(07-11-2011, 09:34 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Motor çıksaydı gelirdim ama Cumaya yetişmez. işin aksi yanı dün yolda arabada arıza lambası yaktı. Var bişeyler ama anlamadım.

:O aman dikkat Erdem :hö:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Bi gudubetlik var ama bakalım. Hayırlısı. Size şimdiden iyi eğlenceler.
Ara

Dostlar selamlar.
Biliyorsunuz motorum yok.
Hazır motor yok iken de şu tatil işini aradan çıkartayım dedim.
14 - 25 Temmuz tarihleri arası tatilde olacağım. Yani kepenkler kapalı.

Eğer tatil programı olmasaydı, emin olun araba ile Balıkesir'e gelirdim. Aynızamanda lojistiğide sağlamış olurdum.
25 temmuza kadar ilgilendiğim motor tipleri, jetsky, gulet, katamaran türüleri olacak.:]:]:]
Ara

Mehmet Abinin kepenk kapatma eylemini şiddetle kınıyoruz...!!!

Bugünkü mangal etkinliğinden önce VKS nin kepenginin önüne siyah çelenk bırakılacaktır.

Tüm duyarlı GMK üyelerini protesto yürüyüşüne davet ediyorum...!!!

Ara

(07-12-2011, 12:29 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Mehmet Abinin kepenk kapatma eylemini şiddetle kınıyoruz...!!!

Bugünkü mangal etkinliğinden önce VKS nin kepenginin önüne siyah çelenk bırakılacaktır.

Tüm duyarlı GMK üyeleri protesto yürüyüşüne davet ediyorum...!!!

bende alkışlayarak protesto ediyorum

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Bende ediyorum.
:dur::kötü::boks::superman::vınn::pert::bırrçk::kapıdışarı::iptal::zopa::hööyt::gergin::acemi::ops::alkış2::alkış2::alkış2::alkış2::duello::kızgın:
Ara

Balıkesir Festivaline gidiyorum,benim teker Perşembe sabah döner.Gelin sizde valla

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri