Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İnanırız

Sabah okudum hoşuma gitti. (alıntı)

Alıntı:Biz kendi yolumuzda gitmeye inanırız;dünyanın geri kalanı ne yöne giderse gitsin.Bireyleri, cama çarpan sinekler gibi ezmek için yaratılmış sistemde arıza çıkarmaya inanırız.Bazılarımız yukardakine inanır,hepimiz aşağıda yaşayanlara sıkı sıkı bağlanmaya...Biz gökyüzüne inanırız, Sunroof'a değil...Biz özgürlüğe inanırız.Biz toza inanırız, yabani bitkilere, bufalora,dağ gezilerine ve gündoğumunu arkamıza alıp sürmeye.Biz, eyer üstüne takılan çantalara inanırızve bunu sadece kovboyların anladığına.Biz hiç kimsenin önünde boyun eğmemeye inanırız.Biz siyah giymeye inanırız,çünkü ne kir gösterir ne de zayıflık.Biz dünyanın gün be gün yumuşadığına inanırızve onunla beraber yumuşacağımıza.Biz bir hafta süren motosiklet yolculuklarına inanırız.Biz yol maceralarına, benzin istasyonlarına,sossisli sandviçlere inanırızve her tepenin arkasında ne olduğunu keşfetmeye.Biz gürüldeyen motorlara inanırız,çöp kutusu büyüklüğündeki pistonlara,1936'da tasarlanmış benzin depolarına,tren lambası kadar farlara, kroma ve özel boyalara.Biz aleve ve kurukafaya inanırız.Biz her insanın hayatını kendi eliyle şekillendirdiğine inanırız ve hayatı inanılmaz bir sürüşe çevirdiğimize.Biz selesine oturduğumuz makinenin tüm dünyaya kim olduğumuzu gösterdiğine inanırız.Biz başkalarının neye inandığı ile ilgilenmeyiz....
Ara

Güzel yazı :tamam: teşekkür ederim Cihan abi...
Ara

Hells Angels'ların kendini tek sandıkları yazı :tamam:
Ara

çok güzel bir yazı en çok hoşuma giden kısmı sonu oldu (Biz başkalarının neye inandığı ile ilgilenmeyiz) ellerine sağlık mehmet abi :çiçek:

(11-22-2011, 09:07 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  çok güzel bir yazı en çok hoşuma giden kısmı sonu oldu (Biz başkalarının neye inandığı ile ilgilenmeyiz) ellerine sağlık mehmet abi :çiçek:
Evet bende burasını beğendim :çiçek:
Ara

güzel bir alıntı cihan hocam eline sağlık bu demet demet güller yakışır sana.:çiçek::çiçek::çiçek:
Ara

Ben hiç birine inanmam :.(:.(:.(:.(

Buna rağmen,
Alıntı:Bireyleri, cama çarpan sinekler gibi ezmek için yaratılmış sistemde arıza çıkarmaya inanırız.

Yazının yukarıdaki kısmına bayıldım...
Ara

Tööbe töbe,,,
Ara

(11-23-2011, 08:44 AM)Demir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Tööbe töbe,,,

Demir sat o aleti al bir vespa. :çiçek:
Ara

Demir, papyonlu resminin hastasıyım....:çiçek::çiçek:

Türkiyedeki motosiklet kulüp ve sitelerinde yazan tüm üyeler içierisinde papyonlu resim kullana tek motosikletçi muhtemelen sensindir.

****** PAPYONLU MOTOSİKLET KULLANICISI OLABİLECEĞİNE İNANIYORUM ******

Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 7 Ziyaretçi