Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

paintball

(04-18-2012, 05:40 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bayram harikasın bu konuyu nasıl 1 sene sonra bulabildin hayret :P Bu crossçular hep böyle çamur adamlar nerede çamurlu etkinlik var elleri titriyor görünce :Hahaha::Hahaha::Hahaha:

:):):):):):):):):):):):):):)
nasılda 1 senelik mevzuyu hortlattım ama :D
pa,ntball görünce direk atladım mevzuya ama bayabi geride kalmışım arkadaşlar kusura bakmayım.. ama bunu yaparak içimizdeki paintbal oynama isteğinide ortaya çıkartmış bulunuyorum :)
evet başkan artık yeni bi organizasyon yapmak düşer sizede :)
Size çamur sevgisini aşılıcem uleynnnn :):):):):)
Ara

bayram olmuş :) bu çamur işinin pan zehiride yok yazık genç yaşta çamur sendromu :))))

(04-19-2012, 05:37 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  bayram olmuş :) bu çamur işinin pan zehiride yok yazık genç yaşta çamur sendromu :))))

Ben senin panzehiri merak ediyorum kanka.. :sinirli:

Bayram planlarımızda var zaten.. biraz daha havaların düzelmesini bekliyoruz :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Bayram çamura her zaman varım ama motorsuz :P:P:P:P
Ara

Uzak demezseniz İstanbul Beykoz'da İstanbul Paintball Arena'da şehir fırsatları kampanyası var.150 Top 15 TL.Araştırdım diğer paintball sahalarında bu kadar top için 30-35 TL istiyorlar.Buraya biz gidiyoruz (29 Nisan'da) Sizde bir düşünün isterseniz.

Kampanya Linki

http://www.gruppal.com/istanbul/paintball

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

harika olur gmk - tr riders a karşı.. savaşı severim :]
Ara

(04-19-2012, 11:38 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bayram çamura her zaman varım ama motorsuz :P:P:P:P

Abi sende evdeki bayanlardan nekadar çok korkuyomuşsun.. :)
korkma ben sana kolay temizliğin yolunu hemen sölerim..
yıkamacıya gidiyosun adam seni baştan aşağı motorla beraber yılıyo tertemiz gidiyosun eve :]:]
Ara

(04-19-2012, 05:33 PM)sipsivri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Uzak demezseniz İstanbul Beykoz'da İstanbul Paintball Arena'da şehir fırsatları kampanyası var.150 Top 15 TL.Araştırdım diğer paintball sahalarında bu kadar top için 30-35 TL istiyorlar.Buraya biz gidiyoruz (29 Nisan'da) Sizde bir düşünün isterseniz.

Kampanya Linki

http://www.gruppal.com/istanbul/paintball

:tamam: olabilir aslında Engin abi.. teşekkürler..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Güzelmiş düşünülebilir...

:tr::tr::tr:
Ara

(04-19-2012, 07:45 PM)BayramTOPAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(04-19-2012, 11:38 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bayram çamura her zaman varım ama motorsuz :P:P:P:P

Abi sende evdeki bayanlardan nekadar çok korkuyomuşsun.. :)
korkma ben sana kolay temizliğin yolunu hemen sölerim..
yıkamacıya gidiyosun adam seni baştan aşağı motorla beraber yılıyo tertemiz gidiyosun eve :]:]

:):):)

Sorun ev değil ben evdekilerden daha hassasım ama :P:P
Ara