Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yaşlılar ve Gençler

Hey maşallah şu ufaklıklara bak :]

Burak abi neden ağlıyorsun kuzu sana bişeymi yaptı ?
Ara

ilk defa bir forumu okurken bu kadar eglendiğimi hatırlıyorum hepinizi çokkk seviyorum :):):]

(04-17-2012, 09:24 AM)nesly Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ayyy cihan abi özellikle havuzdaki fotoda ifade hiç değişmemiş saçlar beyazlamış sadece birde kilo almışsın ama inanki şimdiki halin daha iyi :çiçek: bu erkek milletinin yaşlandıkça güzelleşmelerini anlayamıyorum :]

sana katılıyorum cihan abi nedir bunun sırrı estetik vs kozmatik no evlilik?:]:]
Ara

7 Yaşından bir kare.. : )

19011993Bayram7yanda.jpg
Ara

(05-05-2012, 04:19 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hey maşallah şu ufaklıklara bak :]

Kuzu uyuyormuş, ben de onu sevmeye yanına gitmişim. Ben gelince aniden uyanıp, başını bana çevirince...aynen. Yok yani kuzunun üzerine basıcam da ona bişey olacak diye üzülmüşüm de ağlamışım. Tırstığımdan değil yani :p tırıs mırıs..

Ceyhan Bursa Fatsa 1:kalp::kalp::kalp: Hayat hONDA

(05-08-2012, 07:40 PM)Buraq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(05-05-2012, 04:19 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hey maşallah şu ufaklıklara bak :]

Kuzu uyuyormuş, ben de onu sevmeye yanına gitmişim. Ben gelince aniden uyanıp, başını bana çevirince...aynen. Yok yani kuzunun üzerine basıcam da ona bişey olacak diye üzülmüşüm de ağlamışım. Tırstığımdan değil yani :p tırıs mırıs..

Hadi hadi tırsmışsın belli bir yerini koparacak diye.

(05-05-2012, 07:27 AM)zeynep barış Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ilk defa bir forumu okurken bu kadar eglendiğimi hatırlıyorum hepinizi çokkk seviyorum :):):]

(04-17-2012, 09:24 AM)nesly Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ayyy cihan abi özellikle havuzdaki fotoda ifade hiç değişmemiş saçlar beyazlamış sadece birde kilo almışsın ama inanki şimdiki halin daha iyi :çiçek: bu erkek milletinin yaşlandıkça güzelleşmelerini anlayamıyorum :]

sana katılıyorum cihan abi nedir bunun sırrı estetik vs kozmatik no evlilik?:]:]

Zeynep sanada sınırsız tatlı :]

Bayram foto Bayram, sende de pek değişim olmamıştı. :]
Ara

Aşk Sokağına Davet
http://yurthaber.mynet.com/detay/canakka...lar/222843
Ara

Copcatap Sokagi hi. Eski'ler biliyor isini yahu:tamam:

Ceyhan Bursa Fatsa 1:kalp::kalp::kalp: Hayat hONDA

Bu sokaklar bizi kesmez Erdem :P :]
Ara

Prag'a gidelim o zaman
Ara