Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ORDAN BURDAN ŞURDAN

Tutmayın küçük enişteyi !!!
Ara

(03-28-2014, 01:53 PM)ipekcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Tutmayın küçük enişteyi !!!

@ipekcan Juan 'ı sararım başına bak :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(03-28-2014, 05:37 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-28-2014, 01:53 PM)ipekcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Tutmayın küçük enişteyi !!!

Juan'ın işi başından aşkın.

----------------------------------
FLAŞ FLAŞ

Carlos da bugün itibarıyla istifasını verdi. TR IT'sinin mavi ekran görmesine az kaldı.
Ara

Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu'nun geçiş noktası olan İzmit Körfezi Köprüsü bağlantı yolundaki çalışma nedeniyle TEM'de sabaha kadar çalışma olacak.

İzmir arasındaki yolculuğu 3.5 saate indirecek Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu’nun en önemli geçiş noktası olan İzmit Körfezi Köprüsü bağlantı yolundaki çalışma nedeniyle TEM’in İstanbul yönü, Dilovası’ndan itibaren bugün saat 21.30′den yarın saat 07.00′ye kadar kapalı kalacak.
Kocaeli Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, proje çalışmaları kapsamında TEM’in Dilovası Rampası mevkiinde üstgeçit öngerme kirişlerinin konulması çalışmaları yapılacak. Bu çalışma nedeniyle, TEM’in ‘Kuzey taşıma yolu’ olarak da adlandırılan İstanbul’a gidiş istikameti, saat 21.30′dan itibaren kapatılacak. Trafik burada Gebze istikametine Dilovası turnikelerinden çıkılarak D-100′e verilecek. Araçlar yeniden Gebze turnikelerinden TEM’e giriş yaparak İstanbul istikametine buradan devam edebilecek. Bu uygulama yarın sabah saat 07.00′de sona erecek.

Bu çalışmalar sırasında geçici trafik işaretlemeleri yapılacağı ve gerekli emniyet tedbirleri alınacağı belirtilerek, sürücülerin alternatif yolları kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.

**Sözcü**

Özgür TEMEL
:tr:
372944_297191866965586_315415142_q.jpg
Ara

(03-29-2014, 07:32 AM)ipekcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-28-2014, 05:37 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Juan'ın işi başından aşkın.

FLAŞ FLAŞ

Carlos da bugün itibarıyla istifasını verdi. TR IT'sinin mavi ekran görmesine az kaldı.

:O Carlos gidiyor mu

DijitalTurk Toplu.Biz

(04-01-2014, 06:44 AM)OzgurT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu'nun geçiş noktası olan İzmit Körfezi Köprüsü bağlantı yolundaki çalışma nedeniyle TEM'de sabaha kadar çalışma olacak.

İzmir arasındaki yolculuğu 3.5 saate indirecek Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu’nun en önemli geçiş noktası olan İzmit Körfezi Köprüsü bağlantı yolundaki çalışma nedeniyle TEM’in İstanbul yönü, Dilovası’ndan itibaren bugün saat 21.30′den yarın saat 07.00′ye kadar kapalı kalacak.
Kocaeli Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, proje çalışmaları kapsamında TEM’in Dilovası Rampası mevkiinde üstgeçit öngerme kirişlerinin konulması çalışmaları yapılacak. Bu çalışma nedeniyle, TEM’in ‘Kuzey taşıma yolu’ olarak da adlandırılan İstanbul’a gidiş istikameti, saat 21.30′dan itibaren kapatılacak. Trafik burada Gebze istikametine Dilovası turnikelerinden çıkılarak D-100′e verilecek. Araçlar yeniden Gebze turnikelerinden TEM’e giriş yaparak İstanbul istikametine buradan devam edebilecek. Bu uygulama yarın sabah saat 07.00′de sona erecek.

Bu çalışmalar sırasında geçici trafik işaretlemeleri yapılacağı ve gerekli emniyet tedbirleri alınacağı belirtilerek, sürücülerin alternatif yolları kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.

**Sözcü**

@"OzgurT" Bu kritik bilgi için teşekkürler :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz

Ya, birşey sormak istiyorum. Yönetim uyuyor mu?
Yönetim uyuma diye konu başlığı görüyorum da ...
Ha, uyuyorsa bilelim, uyumuyorsa da bilelim.

Yönetimi paralelden dinlemek diye bir tabir oluştu malum ...
Ara

Dizlik ve dirseklik alabileceğim bir yer var mı Gebze icinde. Uygun fiyata.

PLANET cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Korkarak yaşarsan,
Sadece seyredersin.. :mutlumotorcu:
Ara

(04-03-2014, 02:56 PM)ipekcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ya, birşey sormak istiyorum. Yönetim uyuyor mu?
Yönetim uyuma diye konu başlığı görüyorum da ...
Ha, uyuyorsa bilelim, uyumuyorsa da bilelim.

Yönetimi paralelden dinlemek diye bir tabir oluştu malum ...

bazen çok alıngan oluyorlar grupça :P
dikkatli yazmak lazım :gitarateş:
Ara

(04-04-2014, 10:03 AM)ilyas YÜCEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Dizlik ve dirseklik alabileceğim bir yer var mı Gebze icinde. Uygun fiyata.

PLANET cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ilyas, bende zandona dizlik var, neredeyse hiç kullanmadım. Pandolon olduğundan pek kullanmayı da düşünmüyorum açıkçası. Dolapta duruyor öyle. istersen satabilirim sana.

http://www.feyizoglu.com/images_buyuk/f20/43920Al.jpg bu resimdekinin aynısı.
Bana forumdan mesajla ulaşırsan konuşuruz.
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 8 Ziyaretçi