Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ekipman Sehpa

(03-20-2015, 10:55 AM)Barış Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  one ya orta sehbanız yokmu sizin yazık zinciri yağlıcam diye ne çektiniz be :]:]:]
Zincirmi dedim ben one ya sizin motorlar zincirli hangi çağda yaşıyoruz arkadaş zincirmi kaldı.

Sorma üstad. Bizim motorlar akülü değil ya ondan. :]

Özgür TEMEL
:tr:
372944_297191866965586_315415142_q.jpg
Ara

ya tamam akülü değilde sizde de parçadan çalmışlar herşey manuel.

neyse alın size ucuza orta sehpa

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-par...9282/detay

(03-20-2015, 10:55 AM)Barış Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  one ya orta sehbanız yokmu sizin yazık zinciri yağlıcam diye ne çektiniz be :]:]:]
Zincirmi dedim ben one ya sizin motorlar zincirli hangi çağda yaşıyoruz arkadaş zincirmi kaldı.

zincirsiz motormu olur kardeşim :) ktm 25 bin Euro ya motor satıyor ondada zincir var :)
Ara

(03-20-2015, 11:22 AM)Barış Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ya tamam akülü değilde sizde de parçadan çalmışlar herşey manuel.

Teşekkürler Barış,

Ya havale yaparsınız yada tanıdık varsa gelir burdan alır diyor. Bende malı görmeden nasıl olacak karşı ödemeli gönder dedim. Bana paramı götüren firma 20 gün sonra getiriyor o şekilde çalışmıyoruz diyor.

Elinde şuan sehpa yokmuş. 3-5 güne yeni imalatlar gelecekmiş. İnternette de firma hakkınca çok olumlu yazılar yazılmamış. Paranızı kaptırmayın deniyor.

O tarafta işim düşerse gidip bakabilirim anca.

Özgür TEMEL
:tr:
372944_297191866965586_315415142_q.jpg
Ara

bende istiyorum arkadaşlar sehbadan.Banada haber verin.

Ben sitelerine girdim orada 65 sahibinden .com da yazıyor
Ara

(03-20-2015, 11:36 AM)conqueror Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

zincirsiz motormu olur kardeşim :) ktm 25 bin Euro ya motor satıyor ondada zincir var :)

fatih sen zinciri yanlış anlamışsın, zincirsiz motor mu olur daki zincir egzantrik zinciri senin anladığın zincirden bisikletlerde var :]:]:]:]:]

(03-19-2015, 04:08 PM)Seckin Tunali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-19-2015, 01:15 PM)erkanzdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  http://www.n11.com/motorsiklet-on-sehpa-...-P49312704
Satıcıyı tanımıyor bilmiyorum.
İnternetten arattığımda en uygun fiyat olarak buldum.
Faydalı olması dileğimle.

Bu yanlız ön sehpa.Arka sehpada ayınıdır heralde fiyat.

http://aydinkardesler.sahibinden.com/

Ön sehpa olduğuna dikkat etmemiştim.
Firmanın kim olduğuna bakayım derken Sahibindendeki ilanlarını gördüm.
Çok çeşitli metal motosiklet malzemesi var satışta.
Arka Sehpa için fiyat vermemişler fakat ön arka 160 TL dediğine göre Arka da 85 TL olası.

Tahminim güvenilir bir firma fuarda stant da açmışlar.

Ara

(03-20-2015, 11:38 AM)OzgurT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-20-2015, 11:22 AM)Barış Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ya tamam akülü değilde sizde de parçadan çalmışlar herşey manuel.

Teşekkürler Barış,

Ya havale yaparsınız yada tanıdık varsa gelir burdan alır diyor. Bende malı görmeden nasıl olacak karşı ödemeli gönder dedim. Bana paramı götüren firma 20 gün sonra getiriyor o şekilde çalışmıyoruz diyor.

Elinde şuan sehpa yokmuş. 3-5 güne yeni imalatlar gelecekmiş. İnternette de firma hakkınca çok olumlu yazılar yazılmamış. Paranızı kaptırmayın deniyor.

O tarafta işim düşerse gidip bakabilirim anca.

özgür karizma motorla alakalı benimde acı bir tecrübem oldu evet sağlam pabuç değillerdir fakat havanın sıcak olduğu birgün atla motora git orda dene sonra al yoksa başın ağrır.

:) buna baya bir güldüm.Zincirli falan ama bir ampül takıldı diye yolda kalmıyo.ahahahah yemişim öle şaftı.

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

(03-20-2015, 01:18 PM)Seckin Tunali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

:) buna baya bir güldüm.Zincirli falan ama bir ampül takıldı diye yolda kalmıyo.ahahahah yemişim öle şaftı.

seçom inan bu duruma bende çok gülüyom ulen denizi geç derede boğul olacak iş değil honda ya yazı yazdım ürettiğiniz motor tırt çıktı diye bunu alıp crostourer vereceklermiş müşteri memnuniyeti çok önemli dediler sonra uyandım :]:]

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi