Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FZ6 N - FZ1 FAZER HANGİSİ

Merhaba arkadaşlar nacizhane fikirleriniz lütfen : takas teklifi geldi ve kararsız kaldım sizce hangisi

fz1 fazer, 2005 model, givi topcase, akrapoviç egzos- boya yok - 38000 de egzantrik değişmiş 43000 de sıvıları ve filtreleri zincir dişli ve lastikler değişmiş. lastikler michelin 2 ct sport. şu anda 45000 de

benim motor 38000 de ve bakımı geldi.1000 masrafı var.

Ara

Onur anlamam Fazerden falanda. motor hacimlerini çok hızlı büyütüyorsun. 600cc ile biraz yol yap derim. 150Hp 1000cc oyuncak değil.

Bu arada 38 binde eksantrik falan değişirmi bu motorlarda ve neden değişir bilmek lazım.
Ara

service manuel inde 40000 değişim diyor cihan abi, bence normal

ben almazsam hamitin alıcağı yok 1000 rr falan:P:P (işin şakası)

ben zaten sınırlarda pek gezmiyorum cihan abii, benim motordan 15 kg ağır, ayrıca benim en cok istediğim öndeki cam olayı,

ayrıca naked a göre daha konforlu olduğu yazıyor forumlarda.
Ara

O zaman ekz. zinciridir o. ben ekz. mili anladım.
Ara

bence hiç düşünme direk değiştir 1000 lik her zaman iyidir hiç bir işi yarım bırakmaz :) allah korusun. Bence herkezin ne demesinden daha önemli senin ne düşündüğündür zaten demişsin benim motorun 1000tl masrafı var bakımı geldi o motorun bakımları yeni yapılmış ne güzel bin git işte. birde şu eksantrik zinciri bi kata küllenin kılıfı olabilir motor yaptılar her hangi bir sebepten motorun açıldığıda belli oluyordur civatalar deforme olmuştur adam motor yapıldı demez eksantirik değişti der sende servis manueline bakarsın heee 40000km değişmesi lazım ondandır dersin içini ferahlatırsın :) böyle işte bence

benim motorumda en büyük sıkıntı önden çok aşırı rüzgar almam , bunu bir nebze olsun kesmek adına böyle bir işe girsemmi diye düşünüyorum.
Ara

Büyük olsun, bizim olsun.....

Masamızda da isteriz,
Başımızda da isteriz,
Altımızda da isteriz.

Aldın sen mesajı.
Ara

Motorda rüzgar alacaksın arkadaş. Eşleştirmeye bakıldığında 1000 lik su durumda daha avantajlı gibi ama bakış açısıda önemli. Benim ne diyeceğimi Onur sen iyi bildiğin için dediklerimi hatırlatıyorum. Burda Biiiplenmeyelim.
Ara

(12-13-2011, 03:09 PM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  benim motorumda en büyük sıkıntı önden çok aşırı rüzgar almam , bunu bir nebze olsun kesmek adına böyle bir işe girsemmi diye düşünüyorum.

onur sat araba al inan zerre rüzgar yok hemde bir çok özellik standart...

(12-13-2011, 03:49 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(12-13-2011, 03:09 PM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  benim motorumda en büyük sıkıntı önden çok aşırı rüzgar almam , bunu bir nebze olsun kesmek adına böyle bir işe girsemmi diye düşünüyorum.

onur sat araba al inan zerre rüzgar yok hemde bir çok özellik standart...

Hakkaten yani. Siz gençsiniz yeni evli falan filan. Size araba lazım sonra yakın zamanda çoluk çocuk. Gerektiğinde akraba tarikat taşıma avır zıvır işler. Motor yaşlı işi. Motorlarıda yollarıda bize bırakın kardeşim. Hatta hepiniz şu anda hemen biz ihtiyar heyetine devredin ve gidin.
Ara