Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

F 650 GS - SATILIK

Arkadaslar,

Makinemi satiyorum. Bilgilerinize.. Aranizda olacagim. Baski bi motor dusunuyorum.

BMW F 650 GS SATILIK

Sevgiler,

Burak

Ceyhan Bursa Fatsa 1:kalp::kalp::kalp: Hayat hONDA

Burak akşam gider gitmez buldun mu yoksa başka bir motor .

Motor zaten bildiğimiz bir motor. Mehmet Kutay'ın eski motoru.

Şimdiden hayırlı olsun diyorum.
Ara

Aslinda Erdem ben de sana donecektim ya. Suzuki GSR'i inceliyorum. Musait oldugunda motorunu deneyebilir miyim? Nasil mutlu musun makinenle?

Kesinlikle alınabilitesi olan bir motosiklet.. yabancıya gitmese bari :utan:

Şimdiden hayırlı olsun.. Tatlı yakında geliyor demek :yemek:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Eyvallah.. :) peki tatliyi hanki durumda aliyoruz? Motoru satinca mi yeni motor alinca mi? :) Yada ikisinde de mi? :))

Burakcım Makıne ıle alakalı hiçbir sorunum yok. Gerek şehiriçi gerekse şehirdısı kullanımda benı cok mutlu ve memnun eden bir alet. Tabiri caizse yerinde duramayan hiperaktif bi afacan diyebilirm. Tork oranı dolayısıyla alt devirlerde toparlaması gayet iyi. (5 . vites 50 km ile vites küçültme gaza bas boğulmaz.) Yakıt konusu , eğer devirli gidersen ortalama 28 30 ykr ki gaza ne kadar basarsan bu oran o kadar artar. Sakin kullanımda 22 kurusta yaktıgımı bilirim. Naked motorların genel karakteri olan rüzgar konusunda ilk başlarda garip gelebilir ama alısınca bagımlısı oluyosun. Bence o sınıfta en guzel ve alınabilecek motorlardan birtanesi. Dersen ki ben Birazdaha konfor isterim O zaman her ne kadar sevmesemde FZ 6 al derim. Yalnız dikkat FZ 6 N değil FAZER. Rüzgar sevmiyosan ki motorun dogasına aykırı, o zaman FAZER diyebilirim.

Anlamak için üstüne binip bi gazlaman lazım. Evlerimiz yan yana bir gün al dolaş. Üste koyabileceğim imkanım olsa sana motoru satardım aslında. Bende VFR 800 düşünüyorum ama bundanda vazgecemıyorum.
Ara

ben de GSR 600 ile VFR 800 arasindayim zaten. Ruzgar dersen, ruzgarla zaten tanisiyoruz. Tamam zaten yuksek hizlara ulasmiyor ama yine de benim motorda one dogru yatsan da ruzgar yine de gelip seni buluyor. Aslinda hosuma gidiyor olacak ki uzun ruzgar siperini kaldirip orijinal kisa siperi taktim. Dedigin gibi GSR'in afacan bi tipi var. VFR 800 biraz daha agir basli gorunuyor. Bir de yere yakin grenaji olmasa daha bi cazip olacakti benim icin. Fazer'i kullanmadim da.. sanirim ilk baktigimda gorunumu onemli benim icin. Sonra diger kriterleri geliyor. Senin motoru gozume kestirmistim uzun zamandir :)))

Bu arada, senin ev benim biraderin evinin yakininda.. Darica'dasin.. gelirim ya.. yakiniz.. bi ara arayacagim seni musaitsen gelirim..

Her zaman Burak. Numaramı özelden atıyorum sana
Ara

Tatli her iki durumda alınacak abi :] öyle kaçmak yok

Gsr'yi birkaç km kullandım gerçekten hakkını veren bir makina.
600'lük naked makinalarda en artılı olan bu, biraz araştırma yaparsan forum ve test videolarında gsr'nin daha iyi olduğunu göreceksin.
Ara

Eyallah Erdem.. Herkese nasip olmaz sevdigin motoru denemek. Tesekkurler ;)
Emrullahcim.. sana da bi GSR giderdi hi.. tam senin tarzin gibi duruyor aslinda ;)

Herkesi motor degistirmeye tesvik edelim ki daha cok tatli yiyelim :)))