Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satılık Boğa (Honda CBR 600 F)

Hamitciğim uzun düşünceler neticesinde motorunu satmaya karar verdi ama diğer yandanda terddütler içerisinde çırpınırken ilanı koyuyorum. Motoru klüpteki herkes biliyor. O yüzden açıklama yazmam gerekirse;

Bu motor her kontak kapattığında hijyenik mendille silinmekten bıkmış, artık kendine yeni ve kendini biraz daha rahat bırakacak bir sahip aramaktadır. Bakımları Altan Honda-Suzuki servisinde yapılmıştır.
Lastikler Michelin power pure 500 Km ancak kullanıldı vb şeyler.
Sorularınızı Marantz Hamit arkadaşımıza sorabilirsiniz.

Not : Komisyon olarak hiçbir bedel almayacağım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-mo...7987/detay
Ara

10 üzerinden 100

Racing merakım olsa kesinlikle kaçırmazdım..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Umarım Hamit gibi temiz bir kullanıcı alır boğayı, Alana ve satana hayırlı olsun.

Temizliğini anlatmaya zaten gerek yok.
Ara

hadi bakalım arkadaşlar hayırlı olsun tatlılar geliyorrrrrrrrrr
Ara

hayırlısı olsun hamit umarım tez zamanda satar yeni boğanı alırsın.

Hamit en kısa surede satar dusuk bı ıhtımal ama belkı bı turuncu yaparsın ıyı olur yaw:]:]
Ara

hadi hayırlısı bu kış sezonu motorları yenilemek ve motor almak GMK da patlama var Hamit inşallah kısa sürede istediğin fiyata GMKdan birine satarsın sende yeni boğanı alırsın.:tamam:
Ara

evet cross ları çoğaltıyoruz ben tüyoyu aldım :tamam:
Ara

Erdem öncelikle çok teşekkür ederim.:çiçek: Ama açıklamada ıslak mendil olayına takılmışsın sanırım ama ne yapayım yaff kirli motora binmek hoşuma gitmiyor, Cross severlere duyrulur :P

Arkadaşlar sizlerede çok teşekkür ederim dilekleriniz için, motoru sattığımızda alıcağımız modele karar veremedik çok kararsızım, motorumdan çok memnunum ama değişiklik ve asıl sebep evdekileri kandırmışken motoru değiştirmek için ilan verdik :)
Ara

(02-02-2012, 08:22 PM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Erdem öncelikle çok teşekkür ederim.:çiçek: Ama açıklamada ıslak mendil olayına takılmışsın sanırım ama ne yapayım yaff kirli motora binmek hoşuma gitmiyor, Cross severlere duyrulur :P

Arkadaşlar sizlerede çok teşekkür ederim dilekleriniz için, motoru sattığımızda alıcağımız modele karar veremedik çok kararsızım, motorumdan çok memnunum ama değişiklik ve asıl sebep evdekileri kandırmışken motoru değiştirmek için ilan verdik :)

olm sürekli kirli dolaşmıyoruzya temizleniyoz tabiki :P
Ara