Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Scottish Fold cinsi kedi

Scottish fold cinsi kedi ariyorum arkadaslar. Duyurulur
Ara

Ne yapacaksın o çirkin kediyi yafff :]
Sana İan kedisi alalım yada ülkemizin o güzel kedisi Van kedisi :tamam:
Ara

Erdem bende yeni bir yavru alacağım zor tutuyorum kendimi. Geçenlerde mağazada kül rengi ve sarı renklerini gördüm bittim.
420606_272211859522524_1186475260_n.jpg

Bu benim Persian Mırmır :P

422482_272219256188451_100002011372692_6...5894_n.jpg

İkisi bir arada Mırmır ve Grişa
phoca_thumb_l_scottish_fold_yavru06.jpg
Ara

Cihan abi senin kedinin resimlerini ben Erdeme gönderdim çok şirin ama Erdem Scottish Fold istiyor
Ara

Cihan abi scottish i ver bana . 2 tane fazla sana :)
Hangi magazada gordun abi.

Hamit ben cirkin seviyorum bilmiyo musun. Onu bir komando gibi egitecem ve siz gelince kicinizi tirmalatacam.
Ara

Optimum, Palladium pet mağzalarına bak. Ben Palladiumda gördüm. Birde Sirkeciye bak bazen hesaplıda oluyor.
Ara

aga böyle birşey al : ) toto tırmalayanlardan olsun korkmasın.

http://www.youtube.com/watch?v=DNeaZz9Vt...re=related
Ara

Biraz farklı bi yaklaşım olucak belki ama öncelikle evcil hayvanların kafeslerde satılmasına karşıyım. Yaşam alanlarını daralttığımız yetmiyomuş gibi bi de kafese mahkum ediyoruz.
Yaşam alanlarını daraltmış derken, sokakta çöpte yicek arayan bi hayvanın hayatını güzelliştirmek belki biraz daha hafifletir bu bencilliğimiz, emin ol onlarda çirkin ;) bi tanesinin hayatını kurtarmak bişiyi değiştirmez belki ama bu anlayış yayılırsa çok şey değişir.
Erdem cinse takılma bence Mart ayı malum :) yakında mahsuller kendini gösterir.
Ara

Onuda dusundum ama karakterleri farkli. Sokaktaki kedi evde nasil tepki verir bilemiyorum. Birde bende farkli acidan bakayim. Sokaktaki kedinin annesi varken ekonomik cikar ugruna kafese tiikilmis yavrucuklar anasindan ayri. Evi yok. Onu kafese tikan insanlar ve bu sektor ama sonucta bazi turlerde disarda yasayamiyo artik o hale gelmisler. Iran kedisini serafettin'in yanina at bakalim napiyo.

Disarida arastirmalarim suruyio. Bir tane kara kedi bulabilirim
Ara

(03-16-2012, 11:02 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Onuda dusundum ama karakterleri farkli. Sokaktaki kedi evde nasil tepki verir bilemiyorum. Birde bende farkli acidan bakayim. Sokaktaki kedinin annesi varken ekonomik cikar ugruna kafese tiikilmis yavrucuklar anasindan ayri. Evi yok. Onu kafese tikan insanlar ve bu sektor ama sonucta bazi turlerde disarda yasayamiyo artik o hale gelmisler. Iran kedisini serafettin'in yanina at bakalim napiyo.

Disarida arastirmalarim suruyio. Bir tane kara kedi bulabilirim

Yok abi sokak kedisi evde olmuyor ben çok aldım beslemeye çalıştım..ya kaçtı yada ben attım sonunda..özgür hayvanlar alışmışlar avlanmak koşmak zıplamak çiftleşmek dövüşmek istiyor.

Diğerleri uzun yıllar insan ve ev ortamına alışmışlar. Daha uyumlular. Yani zaten çoğu sokak kedisinin isteklerinden habersiz.
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi