Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Müzikle ilgilenen Enstrüman çalan arkadaşlar

Merhaba,
Müzikle meşgale olan ve enstrüman çalan var mı ?
Ara

Emre var gitar çalar...

Birde Kadir var. Saksafon çalar...

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Gebze Center ışıklarda motorla resital çalmamı isteyenler oldu. Egzoz sesinden müzik nasıl olursa :P:P:P
Ara

Emre iyi gitar çalar :tamam:

Simge var Elektro gitar çalar..

Bir üyemiz daha vardı o da gitar çalıyordu ama askerde..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Burak var birde. Hem çalar hem söyler ama belli etmez.
Ara

Ben kapı çalarım.

Erdem var, o da kalp çalar...
Ara

Aslında Emrullah ta bir enstrüman çalıyor ama söyleyemem sadece çadırda çalıyor :]
Ara

Bende 4 yıldır davul(bateri) çalıyorum blues & rock olarak muzikle uğraşmaktayım aslında ilgilenenler varsa GMK ve TürkChopper adına video ve resimlere soundtrack çalışılabilir :))
Ara

(07-17-2012, 08:58 AM)SweeneyTodd Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bende 4 yıldır davul(bateri) çalıyorum blues & rock olarak muzikle uğraşmaktayım aslında ilgilenenler varsa GMK ve TürkChopper adına video ve resimlere soundtrack çalışılabilir :))

Caner kardeşim lütfen bizim kulübe gel, sende bir ışık var, tamam sana yelek falanda alırız sorun değil. Bizde kendisini müzik adamı sananlar var bir görsünler duysunlar seni. :çiçek:
Ara

(07-17-2012, 07:27 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben kapı çalarım.

Erdem var, o da kalp çalar...

Mehmet abi çalmak demiyelim yer değiştirmek diyelim : )

(07-17-2012, 08:58 AM)SweeneyTodd Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bende 4 yıldır davul(bateri) çalıyorum blues & rock olarak muzikle uğraşmaktayım aslında ilgilenenler varsa GMK ve TürkChopper adına video ve resimlere soundtrack çalışılabilir :))

Güzel fikir Caner. Bizde ne ses ne enstrüman yeteneği mevcut ama klipte oynıcak aktör bol : )
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 6 Ziyaretçi