Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Topcase'lerde rahatlatan cevap

TSE.jpg
Arkadaşlar,

Kulübümüzdeki arkadaşlarımızdan biri TSE'ye yazı yazarak motosikletlerin arka çantalarının uygunluğunu,proje çizdirip ruhsata işletilmesi hususunu sormuştur.TSE'den gelen cevap bizleri rahatlatacak yönde olmuştur.Aşağıda yazının fotosunu koyuyorum.Şimdilik önlem olarak bu yazının bir çıktısını alarak yanımızda taşıyalım.Çantalardan dolayı ceza kesmek isteyen ters bir memur çıkarsa gösterir aydınlatırız.Yine de illa ceza keseceğim diye tutturursa bu cezaya muhalefet ettiğinizi,itirazda bulunacağınızı bildirin.Unutmayın bu şekilde açılmış olan trafik mahkemelerini kazandığınız zaman mahkeme masrafları cezayı kesen memurdan tahsil edilmektedir.Bu onu korkutur ve vaz geçmesini sağlar.Ayrıca TSE'den gelen cevap yazısını hepimiz tek tek EGM'in '' bhim@egm.gov.tr '' mail adresine göndererek ticari olarak kullanılmayan,fabrikasyon çantaların ilgili genelge kapsamına girip girmeyecekleri hakkında görüş almalarınını sağlamaya çalışalım.

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

bu önemli bilgi için çok teşekkürler engin hocam...

Bu arada bizim ustalar elinden gelen gayreti göstermişler ama yinide yedi göllere gitmekten vazgeçmişsin

gidemediğin yer senin değildir

bol çamurlarrrr
Ara

Ellerıne sağlık gerekiı bir bilgi paylaşım için teşekkurler...
Ara

inşallah polislere de ulaşmıştır bu yazı..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

TSE'den gelen yazının tarih ve sayı no içeren orijinal nüshası temin edilmiştir.Ancak pdf formatında olduğu için buraya yükleyemiyorum.Arzu eden olursa e-mail ile gönderebilirim

Göztepe-İSTANBUL

(10-16-2012, 04:55 AM)sipsivri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  TSE'den gelen yazının tarih ve sayı no içeren orijinal nüshası temin edilmiştir.Ancak pdf formatında olduğu için buraya yükleyemiyorum.Arzu eden olursa e-mail ile gönderebilirim

Veysel@GebzeMoto.com bana yolla abi siteye atıp linkini yazayım :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz

(10-16-2012, 05:09 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(10-16-2012, 04:55 AM)sipsivri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  TSE'den gelen yazının tarih ve sayı no içeren orijinal nüshası temin edilmiştir.Ancak pdf formatında olduğu için buraya yükleyemiyorum.Arzu eden olursa e-mail ile gönderebilirim

Veysel@GebzeMoto.com bana yolla abi siteye atıp linkini yazayım :tamam:

Gönderdim Veysel :tamam:

Göztepe-İSTANBUL

Bağlantı adresi aşağıdadır arkadaşlar..

https://www.dropbox.com/s/yfj14m03ogge77y/topcase.pdf

DijitalTurk Toplu.Biz