Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2 Kişilik Çadır 16,52 TL

Merhabalar,

Not: Sıcak fırsatlar kategorisi olmadığından buraya konuyu açmaya uygun gördüm.

Hepsiburada da çadır 16,52 TL ne kadar dayanıklıdır bilinmez ama bu fiyata iyi gibi görünüyor. Malum bu sene bol bol kamp var. Siz ne diyorsunuz bu ürün için?

http://www.hepsiburada.com/karida-2-kisi...TCIN3CADIR

Outdoor_4688747.jpg

GTÜ :kalp: GMK
Ara

Çadır çadır dır alınabilir zaten sıcak tutması çok önemli değil dışarıdan içerisi görünmesin yeter.

Hayat olduğun yerde...
Ara

ben aldım mutinin bakış acısına sahibim :D

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. M.Kemal ATATÜRK
Ara

Poşet fiyatına çadır :]

Alayım diye siteye girdim ama tükenmiş zaten. Güzel görünüyor(du)

:tr:  Kuşlar kısa.. Hayat uçuyor..
Ara

ben aldım valla gecenin birinde
Ara

(02-09-2016, 11:10 PM)Ortam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çadır çadır dır alınabilir zaten sıcak tutması çok önemli değil dışarıdan içerisi görünmesin yeter.

Hayırdır Muhiitin Cadırı ne amaçla kullanacaksın :D

(02-09-2016, 11:18 PM)canerD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ben aldım mutinin bakış acısına sahibim :D

Amacını bukadar Belli Etme Bak Mutiyide kendine benzettin :D Hayırlı olsun...
Ara

Akşam uyayakalmışım baktığımda da kalmamıştı :sinirli: alanlara hayırlı olsun madem talep var böyle konular açmaya devam edeyim Gmkgördükçe

GTÜ :kalp: GMK
Ara

İlani acip firsati paylasip firsattan yararlanamamak cok kotu bir duygu olsa gerek.
Gecmis olsun ozan :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ara

Çadırlar yalan olmuş

Hayat olduğun yerde...
Ara

Benim verdiğim siparişide Hepsiburada iptal etmiş, tedarik edilemiyor diye. Kardeşim tedarikedemiyorsan neden ana sayfanda gösteriyorsun.
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi