Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2011 akdeniz ege turumuz

http://www.youtube.com/watch?v=EFZj8BdrP...er&list=UL
Ara

ayağınıza sağlık harika bir gezi olmuş... Kıskandık biraz ama:utan:
Resimleri video haline getirmeniz güzel olmuş tebrikler:tamam:
videoda 1:06 da sırt çantası benimkinin aynısı:] gözümden kaçmadı...
Ara

(08-04-2011, 06:01 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ayağınıza sağlık harika bir gezi olmuş... Kıskandık biraz ama:utan:
Resimleri video haline getirmeniz güzel olmuş tebrikler:tamam:
videoda 1:06 da sırt çantası benimkinin aynısı:] gözümden kaçmadı...

Teşekkür ederim :) Çanta .. tüh oda mı çıktı . yakalandık :utan:
Ara

(08-05-2011, 05:11 AM)Ateymur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Teşekkür ederim :) Çanta .. tüh oda mı çıktı . yakalandık :utan:

O çanta iyidir iyi :] içine 2 kişilik bir çadır , 2 kişilik şişme bir yatak, atlet ,don ve terlik alıyor :] ıvır zıvırları söylemiyorum :]
Ara

:alkış: tek kelimeyle muhteşem..:çiçek:

aynı zamanda Emrullah'a katılıyorum kıskandırıcı :utan:

En kısa sürede toplantılarımızın birinde gezi hakkında konuşalım :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Adnan tekerinize kuvvet, süper bir gezi ve sunum. Teşekkürler tebrikler. :çiçek:
Bu arada Japon kullanıpta Kocaeli il sınırları dışına çıkmayanlara kapak olsun. :kötü:
Ara

41 plakaları buralarda görmek çok güzel. : ) Ayağınıza sağlık. Video paylaşım içinde emeğinize sağlık.

:tr:
ly2x6.gif
Ara

(08-05-2011, 05:24 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(08-05-2011, 05:11 AM)Ateymur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Teşekkür ederim :) Çanta .. tüh oda mı çıktı . yakalandık :utan:

O çanta iyidir iyi :] içine 2 kişilik bir çadır , 2 kişilik şişme bir yatak, atlet ,don ve terlik alıyor :] ıvır zıvırları söylemiyorum :]

Evet bendeki kapasitesi de "2 kot pant. 5 t-şrt, fot. mak. palet gözlük güneş kremleri :)) " ama dolmamıstı daha :))
(08-05-2011, 06:23 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  :alkış: tek kelimeyle muhteşem..:çiçek:

aynı zamanda Emrullah'a katılıyorum kıskandırıcı :utan:

En kısa sürede toplantılarımızın birinde gezi hakkında konuşalım :tamam:

Başkan teşekkür ederim. Geçen iki hafta da toplantınıza katılmaya calıstım ama nasip olmadı.ilk fırsatta geleceğim.
(08-05-2011, 07:42 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Adnan tekerinize kuvvet, süper bir gezi ve sunum. Teşekkürler tebrikler. :çiçek:
Bu arada Japon kullanıpta Kocaeli il sınırları dışına çıkmayanlara kapak olsun. :kötü:

Teşekkür ederim Mehmet Abi,
İmkanlarımız dahilinde yapmaya çalısıyoruz. Umarım en kısa zamanda bizde japona döneriz. hedefimiz bu :)
(08-05-2011, 07:45 AM)Batuhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  41 plakaları buralarda görmek çok güzel. : ) Ayağınıza sağlık. Video paylaşım içinde emeğinize sağlık.

Evet Batuhan bizde gururla gezdik plakalarımızla İzmit'i dde tanıtmış olduk :) maalesef çoğu insan Kocale'yi tanımıyor. Ve kuçuk bir stiker de olsa GMK yı da tasıdık :)
Ara

bravo Adnan:+1:
Çin motorlarıyla böyle gezerken, sizin 1200 GS li halinizi düşünemiyorum,
Edirne'den girip Çin'den çıkarsınız heralde,
kasasız bol km.ler inşallah
Ara

(08-05-2011, 07:42 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Adnan tekerinize kuvvet, süper bir gezi ve sunum. Teşekkürler tebrikler. :çiçek:

Adnan mikemmelsiniz tebrik ederim :alkış:

Cihan abi kıskanmış gibi :hahaha:
Ara