Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gidilmiş Çınarcık - Armutlu - Gemlik - İznik

ozaman söz hakları ortdan kalkıyor veysel ;

bence sen gelirlerse kork tatdını alırlarsa eşsiz kamp hayal olabilir.

:]:]:]:P
Ara

Başkanım Mayısta kamp için için uygunuz yani nöbet yok. Fakat Haziran nöbet dolu. Bide mümkünse Seyfullah bu organisazyon dışında tutulabilirmi?
Sevgiler

Kıdemli Üye M. Cihan
Ara

(04-30-2012, 10:06 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ozaman söz hakları ortdan kalkıyor veysel ;

bence sen gelirlerse kork tatdını alırlarsa eşsiz kamp hayal olabilir.

:]:]:]:P

Onur, eğer akıllı olur ve birlikte hareket edersek, bu kamp olayından hanımları soğutabiliriz.
Kamp işinin ne kadar ızdırap dolu ve sefil bir durum olduğu msajını vermeliyiz.
Ardından tüm yıl rahat ederiz
Ara

mehmet abi süprsin bu fikiri çok beğendim :tamam::tamam:

Burası da okunuyor akıllı olun,
ama geçen kampta çadırın içine böcek dolduğunu anlatmışmıydım? :]:]

Gençler bu rota resmen kement gibi olmuş , maşallahh...

160711104912_imza3.JPG
Ara

Arkadaşlar İznik'ten selamlar...

Pazar günü Başkanım ve Barış'ın süpriz ziyaretleri beni memnun etti ancak bu kısa süreli ziyaret beni kesmedi..

Başkanla size selamlarımı ilettim ve en kısa sürede sizleri(EŞLİ) buralara kampa bekliyorum.
Çadırlı kamp yerleri müsait olup isteyene pansiyonlarda yer ayırabilirim(odalar 2li 50 TL, 3 lü 75TL civarı aileler içinse karyola tipli odalarda mevcuttur talebe göre yer ayırtıp pazarlık yapabilirim, dileyene perişanlığı seçip çadırda kalabileceği gibi benimle berber evimde çekyatta 4 kişi misafir edebilirim)
Havalar şimdilik belirsizliğini sürdürüyor geceleri ayaza çekme şansı var olup sabaha karşı çiğlenme oluyor ama ilerki tarihte daha iyice olacaktır. Bugün göle giren deliler vardı hoş bizdede pek akıllılar yok.
Gelebilen arkadaşlar daha önceden gelirse hafta sonu yol yorgunluğu olmadan bir kaç günlük tatil yapma imkanı doğabilir.Daha çok çevre gezisi ve mangal organizasyonu ile birlikte çal çal oyna muhabbetleri.
Bekar arkadaşlarada şiddetle tavsiyem geliiiiiinnnnnn. Özellikle hafta sonları buraların tadına doyulmuyor :] Bekliyorummmmmmmmmmmm
Ara

Şener hocam, tatlı muhabbetinizi özledik.
Cazip davetinizi geri çevirmek olmaz.

Çekyat bizi bozar. Kalan alternatiflerden alarak, seni istirahatgahında rahatsız etmeye geleceğiz.
Buna emin olabilirsin.
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi