Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hyosung GT 250 Naked

Hyosung GT 250 Naked Arıyorum .
Ara

sahibinden.com a bakabilirsin bende bakiyorum arasira cok guzel temiz makinalar var fiyati uygun olanlarda...
Ara

Yamaha xt660 tenere verelim :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Sürekli sahibinden deyim zaten inanılmaz bi aşk doğdu içimde motora karşı :D ama nedir ne değildir pek bilmiyorum açıkcası pek güvenemiyorum .

Yok abi eyvallah :D Kafamdaki plana en uygun motor hyosung gt250 comet .
Ara

ben daha önceden Hyosung gtr 250r kullandim gayet güzeldi ama naked ini nasil yapmişlar bilemicem.. denemek lazm..
Ara

(09-22-2013, 11:02 PM)Umut YÜKSEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ben daha önceden Hyosung gtr 250r kullandim gayet güzeldi ama naked ini nasil yapmişlar bilemicem.. denemek lazm..

yakıt durumu nedır gtr 250r nın
Ara

Hyosung gider ama durmaz

(09-23-2013, 07:04 AM)yusufbuyuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(09-22-2013, 11:02 PM)Umut YÜKSEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ben daha önceden Hyosung gtr 250r kullandim gayet güzeldi ama naked ini nasil yapmişlar bilemicem.. denemek lazm..

yakıt durumu nedır gtr 250r nın

km de 17 18 filan yakiyo tabi senin kullanmanada bagli ben o kadar cok kullanmadin. arastiricak kadar.. bariş abi paylaşmiş barkın on numara anlatiyo makinayii.
Ara

Hyosung GT 250 Naked ı anlatan bu guzel vıdeoyu barıs kardesımız paylasmıs

gidemediğin yol senin değildirGmk
Ara

Gt 250 r ile ayni motor var uzerinde.
Daha dogrusu hyosung un butun 250 cc modellerinde ayni motoru kullandigini biliyorum. Bende de gv si var cunku :)
Yakit konusunda kolay kolay 4lt yi gecmez.
Performansina gelince. Cok tatmin edici.
Tahminlerinin uzerinde bi performansi var diyebilirim.
Bildigim kadariyla 2009 yada 2010da enjeksiyonlu modele gectiler. Cebine uyuyorsa enjeksiyonlu almani tavsiye ederim.

RÜZGARI HİSSET
Ara