Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni dönem yönetim üzerine genel muhabbet

Alper ve murat deli Ahmet var Caner var acele etmeyelim onlarda koyacaktır adaylıklarını.
Ara

Ben şunu söylemek istiyorum. .
Bu kulübün başkanı veyseldir ve veyselin kalmasini isterim. .
Yönetim degiseceksede değişsin..
Bazi kisilerin yönetimde kalmasi gerekmiyor.
Bir iki kişinin huzuru bozmasina gerek yok.
Bu kişiler kendisini çok iyi biliyor.
Isim vermeme gerek yok o kisiler kendisini biliyor..
Baskan ve yönetim şu şekilde olsa GMK Süper ötesi olur.
Baskan VEYSEL.
YÖNETİM B.bal. Hacı Engin.M.kan. F.altinkaya. A. Şensöz. Caner. M.deliahmet.
Ben bu şekilde düşünüyorum. .
Bu işi randa çevirmenin bir anlamı yok.
Üyeleri bir birine küstürmeyin..
Gmk için hayirlisi neyse o olsun ;)

Trafikte Saygılı ve Sabırlı olun ;) :selam: :polis:
Ara

Bir karar alınmış ve anlaşılan geri de dönülmeyecek karardan. Engin abiyi hepimiz biliyoruz yaptığı etkinliklere katılıyoruz. Veysel başkan yaptıysa bişey vardır bir bildiği diye düşünüyorum. Her seçimden önce adaylar birbiriyle atışır dargınlıklar olur ama biliyorum ki seçim sona erdikten sonra bu dargınlıklar son bulacaktır.

Hayat olduğun yerde...
Ara

(11-13-2015, 07:04 AM)Ortam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bir karar alınmış ve anlaşılan geri de dönülmeyecek karardan. Engin abiyi hepimiz biliyoruz yaptığı etkinliklere katılıyoruz. Veysel başkan yaptıysa bişey vardır bir bildiği diye düşünüyorum. Her seçimden önce adaylar birbiriyle atışır dargınlıklar olur ama biliyorum ki seçim sona erdikten sonra bu dargınlıklar son bulacaktır.

Yönetime adaylığını koyan hiç kimsenin siyasi partilerde olduğu gibi

menfaat sağlayacağı bir durum yok. Aksine yönetime girecek kişiler

yeri gelecek cebinden para da ödeyecek. Zamanından, ailesinden ve

birçok şeyden ödün verecek. Bu sebepten dolayı atışma boyutuna

getirecek bir durum söz konusu olmamalı. Kulüp için gerçekten

bir şeyler yapabileceğini düşünen herkes elini taşın altına koyup aday

olmalı. Yönetime sırf adı yönetici diye girmeyi düşünen, etiket olsun

diye girmek isteyende aday olmasın kardeşim.

Son olarak da bir şey söylemek istiyorum; hepimiz yaşını başını almış,

belli bir olgunluğa ulaşmış, hayat tecrübesi olan insanlarız.

buradaki amacımız bir arada huzuru bozmadan güzel şeyler yapmak.

Ama bu güzel şeyleri yaparken birbirimize karşı daha hassas olalım,

daha anlayışlı olalım yıllardır dost olan insanlar hiç yoktan sebeplerden

birbirini kırmasın. işin özü çocuk gibi davranmayalım lütfen...
Ara

fatih kutluyorum kardeşim yazından dolayı, çok güzel yazmışsın.

Gençler adaylık için kısabir süre kaldı. Yapabileceğini düşünen herkes lütfen adaylıklarını açıklasınlar. Hakikaten kulübe yakışır bir seçim olsun. Demokrasinin yaşandığı, bol üyeli bir seçim olsun ki seçilenlerde kendilerini çalışmak zorunda hissetsin.
Ara

(11-13-2015, 09:29 AM)muratkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Gençler bugün adaylık için son gün . Yapabileceğini herkes lütfen adaylıklarını açıklasınlar. Hakikaten kulübe yakışır bir seçim olsun. Demokrasinin yaşandığı, bol üyeli bir seçim olsun ki seçilenlerde kendilerini çalışmak zorunda hissetsin.

Adaşım bir karışıklık olmasın , tarihler aşağıdaki gibidir;

1. Turda:
17.11.2015
Salı tarihine kadar Yönetim'e aday olmak isteyen üyelerimiz Yeni başlık altında adaylıklarını açıklayacaklar.

2. Turda:
Adaylar için bir anket oluşturulacak ve siz üyelerimizden adaylardan 5 kişiye 26.11.2015 Perşembe tarihine kadar yeni yönetimi seçmek için oy vermenizi isteyeceğiz.

3. ve son adım olarak yeni yönetim kendi içerinde yaptıkları kapalı veya açık oylama ile başkanını seçecektir.

02.12.2015 'de Kurucu yönetim devir teslim yapacaktır.

160711104912_imza3.JPG
Ara

ozaman mesajımı düzelteyim.
Ara

Ben oldukca yeniyim çok fazka kimseyi tanıma şansım olmadı, ancak neyi ne şekilde paylaşamadığınızı halen anlamış değilim, bu kulübün adı GMK, külüp nedemek? Herkesin birbiriyle anlaştığı, birbirine yardımcı, birbirine kuvvet olan demek değilmidir,? Yoksa benmi yanlış biliyiyorum? Adı kulüp ve inaanlar buraya üye olmak istiyor ve üye oluyor ve olacakta, benim anlamadığım, insanların birbirini sevmiyormuş gibi bir hissiyat hissettim, bu durumda burası bir kulüp olmaski, diyeceğin o veya şu doğru olan benim için bir kulüpte bir kişi bir yorum veya bir teklifte yada bir organizasyon teklif ettiğinde saygı duyulur ve buna uyulur... Buda bir elin nesi var iki elin sesi var ata sözüne uygunluk sağlar.. Kısacası bu kulübü 5 yada 7 kişi değil üye olan herkes yönetmeliki, kuvvetli ve ses getiren bir kulüp olsun. Nekadar düşünülürse o kadar hata olur, herkes bir ve tek yürek olsun bu hepimizin kulübü birşeyleri ortaya koymak çok meşaket ve fedakarlık ister ama bozmak bir saatden az sürer benim için kişi ve kişiler önemli değil benim için tek yürek önemli, bir körtej yaptığımızda GMK demektir.... Herkese saygılar
Ara

Hüseyin merhaba

Ortada birşeyleri paylaşamama ve anlaşamama sorunu yok sadece birkaçşeyi yanlış anlama durumu var onun içinde arkadaşlar fikrini beyan etmiş.bu da gayet normal birdurum. Bu kulüpte zaten herkes birbirine destek oluyor, çok iyi anlaşıyor, kuvvet oluyor. Senin yeni katıldığın bir zamana denk gelmiş olması ve bizleri tam anlamı ile tanıyamamandan kaynaklanmıştır durumu anlayamaman.ilerleyen günlerde daha net görürsün zaten.

Bu arada Xmax momo 250 yi incelemek isterim :)
Ara