Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Müzikle ilgilenen Enstrüman çalan arkadaşlar

(07-17-2012, 11:16 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Güzel fikir Caner. Bizde ne ses ne enstrüman yeteneği mevcut ama klipte oynıcak aktör bol : )

:tamam: bu güzeldi :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Canercim kene marşı çalış. Milli marşımızdır.

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

(07-17-2012, 11:31 AM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Canercim kene marşı çalış. Milli marşımızdır.

Kesinlikle ilk beste olmalı, kene cover için kolları sıvayalım ,
Trio ekibi hazırdır :]

160711104912_imza3.JPG
Ara

Uzaktan yazdıklarınızı izlerken çok duygulanıyorum. :)
Ara

(07-18-2012, 11:51 AM)Demir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Uzaktan yazdıklarınızı izlerken çok duygulanıyorum. :)

Abi seni göremiyoruz uzun zamandır, evlendikten sonra uğramaz oldun buralara, hayırdır sende motorumu sattın benim gibi :]
Ara

Motoru satamaz. Satarsada bana satabilir.
Ara

(07-18-2012, 11:51 AM)Demir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Uzaktan yazdıklarınızı izlerken çok duygulanıyorum. :)

Demir, bak şimdi ben de duygulandım. :.(
Ara

Motor yatıyor garajda, bende Gebzeye en az haftada bir geliyorum ama arabayla gelmek zorunda kalıyorum numune vs. oluyor.

Birde kızımız olacak 2 haftaya.

Ben klübe girdiğimde tatlı gibi şeyler yoktu arada kaynamıştım :utan: gelen bebek muhakkak tatlıyla gelecektir, ozamana kadar böyle muhabbetlerinizi dinleyip duygulanacam artık. :P
Ara

(07-18-2012, 02:10 PM)Demir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Motor yatıyor garajda, bende Gebzeye en az haftada bir geliyorum ama arabayla gelmek zorunda kalıyorum numune vs. oluyor.

Birde kızımız olacak 2 haftaya.

Ben klübe girdiğimde tatlı gibi şeyler yoktu arada kaynamıştım :utan: gelen bebek muhakkak tatlıyla gelecektir, ozamana kadar böyle muhabbetlerinizi dinleyip duygulanacam artık. :P

Abi Allah analı babalı büyütsün sağ salim aramıza gelsin tatlı kolay :tamam:
Ara

Amin,,,
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi