Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bmw f 650 gs tavsiye eder misiniz?..

murat abi çok yoğunum bölümde 7 kişiden 3 kişi kaldık şu an işleri yetiştirmeye çalışıyoruz. arada bole onemli kamyon muhabbetlerinde iştirak etmeye çalışıyorum.
Ara

(07-23-2012, 09:42 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  sahibinden temiz turuncu kamyonn:]:]

arkadaşım bisiklet gibi motorlara biniyosunuz, sonra benim motoruma taş atıyosunuz. tahta gibi totom olsa bende alırım o motorlardan ama ne yazıkki totoma göre değil :P:P:]

Ben Enduro motor alacak olsam düşüneceğim motorlardan biride Onur'un motoru sebebi çoooooooookkkk temiz :):)

Kamyon konusunda haklısınız zaten "Enduro motor alacak olsam" dedim :hahaha::hahaha::hahaha:
Ara

(07-23-2012, 09:42 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  sahibinden temiz turuncu kamyonn:]:]

arkadaşım bisiklet gibi motorlara biniyosunuz, sonra benim motoruma taş atıyosunuz. tahta gibi totom olsa bende alırım o motorlardan ama ne yazıkki totoma göre değil :P:P:]

şöyle bir fark var ben o motorla heryere gidebilirim asvalttada dağdada deredede aklına neresi gelirse ormanada dalarım janım
Ara

dediğim gibi abi totom yemiyor benim o motorlara :]

senin toto magnezyum carbon alaşımlıysa ben ne yapayım :D

(07-23-2012, 09:45 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Ben Enduro motor alacak olsam düşüneceğim motorlardan biride Onur'un motoru sebebi çoooooooookkkk temiz :):)

Kamyon konusunda haklısınız zaten "Enduro motor alacak olsam" dedim :hahaha::hahaha::hahaha:
saol hamit satıştan sonra komisyonun hazır:]:]
Ara

(07-23-2012, 09:47 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  dediğim gibi abi totom yemiyor benim o motorlara :]

senin toto magnezyum carbon alaşımlıysa ben ne yapayım :D

(07-23-2012, 09:45 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

saol hamit satıştan sonra komisyonun hazır:]:]

olm işler bekler şimdi bırak bunları sonra konuşuruz
lan her konuyu geyiğe çevirmeyi başarıyoruz helal bize
Ara

aynen abi vallaha biraz ciddi olamıyoruz heee bu konuda heralde elimize su dökemezler. hahah

neyse toparlayalım.

Kardeşim motorumu düşünürsen ne zaman istersen görebilirisin . Beğenirsen hertürlü anlaşırız. işallah istediğin motoru alırsın ...
Ara

Dostum, 5 yıl F650 kullanan biri olarak sorunun cevabı;

Öncelikle, bizim sitede ve tüm sanal dünyada bu konu ile ilgili pek çok yazı bulursun.
Bu yazıları okumak günlerini alır.
Yazanların yarısı olumu, yarısı olumsuz şeyler söyler.
Sonuçta, kafan karışır ve gider abuk subuk birşey alırsın.

Tavsiye;
Biri motoru beğendiysen al.
Kanın kaynadıysa al.
Sana yakın geliyorsa al.
Paran varsa al.
Hevesini kırma.

F650 reşat altını gibidir. Pahalı alırsın, pahalı satarsın.
Hemen alırsın, hemen satarsın.
Teknik konuları bırakırsak, kullanımı ve hakimiyeti dünya üzerindeki en kolay motorlardan biridir.
Ne tam endurodur, ne tam yol motorudur.
Seni yeterince tatmin eder. Tatmin etmediği yerde satar, farklı birşey alırsın.

Benim motorum kapalı garaj yüzü görmedi. 5 yıl şiddetli güneş, yağmur, soğuk ve kara maruz kaldı.
Herhangi biryerinde nokta kadar dahi pas oluşmadı.
Herkesin zevki farklıdır. bu nedenle burada sana akıl vermeye çalışanların tamamı olaya kendi zevk penceresinden bakarak yapacaktır.
Parça fiyatı, bakım masrafı konusu ise tamamen yersizdir.
İkinci el satınalmak istediğin motoru tutup da borusan'a servise götürecek değilsin zaten.
Balata, sinyal, far, ampül, yağ, keçe, zincir vs...... Bunların tamamı zaten piyasa olacak. Bunlarda zaten BMW de yazmaz.

Dilerim yardımcı olmuşumdur.
Alacak olursan, şimdiden hayırlı olsun.
Son bir tavsiye. Alım esnasında pazarlık limitlerini zorla. Çok istekli görünme. Yanına bir bilen al. Unutma, alırken kazanılır.
Sağlıcakla kal.
Ara

dinleme onu yamaha al rahat et :]
Ara

(07-23-2012, 11:00 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Dostum, 5 yıl F650 kullanan biri olarak sorunun cevabı;

Öncelikle, bizim sitede ve tüm sanal dünyada bu konu ile ilgili pek çok yazı bulursun.
Bu yazıları okumak günlerini alır.
Yazanların yarısı olumu, yarısı olumsuz şeyler söyler.
Sonuçta, kafan karışır ve gider abuk subuk birşey alırsın.

Tavsiye;
Biri motoru beğendiysen al.
Kanın kaynadıysa al.
Sana yakın geliyorsa al.
Paran varsa al.
Hevesini kırma.

F650 reşat altını gibidir. Pahalı alırsın, pahalı satarsın.
Hemen alırsın, hemen satarsın.
Teknik konuları bırakırsak, kullanımı ve hakimiyeti dünya üzerindeki en kolay motorlardan biridir.
Ne tam endurodur, ne tam yol motorudur.
Seni yeterince tatmin eder. Tatmin etmediği yerde satar, farklı birşey alırsın.

Benim motorum kapalı garaj yüzü görmedi. 5 yıl şiddetli güneş, yağmur, soğuk ve kara maruz kaldı.
Herhangi biryerinde nokta kadar dahi pas oluşmadı.
Herkesin zevki farklıdır. bu nedenle burada sana akıl vermeye çalışanların tamamı olaya kendi zevk penceresinden bakarak yapacaktır.
Parça fiyatı, bakım masrafı konusu ise tamamen yersizdir.
İkinci el satınalmak istediğin motoru tutup da borusan'a servise götürecek değilsin zaten.
Balata, sinyal, far, ampül, yağ, keçe, zincir vs...... Bunların tamamı zaten piyasa olacak. Bunlarda zaten BMW de yazmaz.

Dilerim yardımcı olmuşumdur.
Alacak olursan, şimdiden hayırlı olsun.
Son bir tavsiye. Alım esnasında pazarlık limitlerini zorla. Çok istekli görünme. Yanına bir bilen al. Unutma, alırken kazanılır.
Sağlıcakla kal.

Mehmet Abi çok teşekkür ederim.zahmet edip yazdığın için.
benim bmw merakım tatmin olmaz bir volkan gibi.dedem almanyada çalışırken 7 sene gidip gelmiş.babam da yıllarca kullandı ve ben daha motora erişemeden sattı ve bir daha da almadı.
yardımlarınız ve görüşleriniz için çok teşekkür ediyorum.

2 teker ne yaşlılık ne de parasızlık dinler,2 teker yüreğini dinler....

yamaha fazer s2 :))
Ara

Serkan ne demek.
Yardımcı olabildiysem, ne mutlu.

Bu tarz forum ve siteleri, üye olmasa bile çok sayıda insan takip ediyor.
Sen den sonra da bu yazı kalacak ve kafasında F650 sorusu olanlara belki bir nebze de olsa yardımı dokunacak.

En kısa zamanda gönlündeki motoru almanı dilerim.
Ara