Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kask kullanımıyla ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar ! ! !

Güven ,özveri ve tecrübe ister tabi bu dediğin Murat abi :) Güzel taktik.

Emrullah totomu ısıran köpeği bende ısırırım.

Ara

(08-26-2011, 06:43 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Güven ,özveri ve tecrübe ister tabi bu dediğin Murat abi :) Güzel taktik.

Emrullah totomu ısıran köpeği bende ısırırım.

daha çok korkudan kıpırdıyamadım diyim :utan:
Ara

(08-26-2011, 06:25 AM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  2 sene önce başıbüyük ormanlık alanda motor sürerken 2 tane azman köpek geldi motorların gürültüsüne.tabiki köpeklerin geldiğini ancak onları görünce anladık.hareket aynen şöyle oluyor.1 motor stop ettirilir 2 kafadaki kask çıkartılır 3 kıpırdamadan beklenir.
sonuçmu...köpekler tehdit olmadığını anlar ve geri giderler. ama ömrünüzden bi kaç seneyide yanlarında götürerek :P

Taktik güzel ama artizliğin ve adrenalinin manası yok.
Köpeğin itlik yapacağı tutar alim allah.
En iyisi, gazlamak.
Durmak yok, yola devam.
Ara

(08-26-2011, 05:26 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(08-25-2011, 03:12 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Onlarında duyguları var canım. Horgörmeyin garipleri. Kafasında kocaman kask gürültülü hareket eden bir aletin üstünde ne olduğu belli olmayan bir yaratık ona doğru geliyo. Köpek ne yapsın :hö:

totonu kaptırdığında düşüncelerini merak ediyorum :)

Acı, nefret ve yanma :hahaha:
Ara

ben bu durumlarda ne kadar hoş karşılamasamda genelde üzerine sürüp ufak bir tekmeyle karışık yusuuuf darbesinde bulunuyorum. sakın eleştirmeyin paçamın dibinden koştukları için yusuf beni gaza getiriyor.:]
Ara

Beni hiç kovalamadı daha köpek :bilmem:
Ara

öyle bir şansı olmadığını anladığından olabilir hamit:] çita bile 120 km yapıyo gariban köpek napsınn :P:P:]:]
Ara

Bi de fiziksel olarak inceleyelim olayi. Seyir halindeyken kopegin yandan yaklasip da bi tarafimizi dislemesi fiziksel olarak imkansiz. Hayvan manyak olur da tos vurmayacagina gore yaklastigimizda virajina gore hafifce gazi acip mekandan uzayabiliriz. Tabi bunlarin deneyimlileri var, kangal olanlari akilli, yandan cullanip da devirmeye kalkar mi bilmiyorum. Bu durumda da ikna etme yontemini denememizde fayda var. Yaptigi seyin ne kadar anlamsiz ne kadar gereksiz ve ayip bir hareket oldugunu anlatirsak, hayvanlik etmeyip de dinlerse bizi.. kafasi karistigi o anda hoop uzariz..

Ceyhan Bursa Fatsa 1:kalp::kalp::kalp: Hayat hONDA

(08-28-2011, 12:34 PM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  öyle bir şansı olmadığını anladığından olabilir hamit:] çita bile 120 km yapıyo gariban köpek napsınn :P:P:]:]

Haklısın Onur bunu düşünmedim hiç :):)
Ara