Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

01.09.2011 illegal sakızağacı toplantısı

bayramın son günü evde canım sıkılırken motorla bir tur atayım dedim .Engin sağolsun beni kırmadı eskihisarda çay içip muhabbet ettikten sonra evlere dağılırken ne göreyim GMK sanki sözleşmiş gibi birer birer gelmeye başladı :utan: emrullah , hamit , kadir, semih, deniz, erdem, mümin ne oluyo demeye kalmadı geri dönüp birer çay daha içtik.e okadar muhabbetten sonra karnımızda acıktı. ikişer tanede çiğ köfte yedikten sonra evlerin yolunu tuttuk oldukça şamatalı bir akşam oldu :çiçek:
Ara

valla süpermiş birde foto koysaydın yıkardın abi ortalığı iyiki çiğ köftenin resimleri yok durduk yere yol yaptıracaktın çarşıya kadar ufffff canım çekti ha:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:

ahaaaaaaa

illegal toplantılar yapılıyor..

Barış denetimleri arttırmak lazım.. bundan böyle her akşam devriye atalım Eskihisar semalarında :hoba:

Tekerinize sağlık arkadaşlar Gmk :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

höyt ne illegali başkan hasta olduğu için biz mini bir toplantı yapalım dedik
Ara

(09-02-2011, 11:35 AM)ENGİN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  höyt ne illegali başkan hasta olduğu için biz mini bir toplantı yapalım dedik

hııııı tamam o zaman :]

DijitalTurk Toplu.Biz

hoppp aradım herkezi gelmedinizzz :P
Ara

Murat abi, zaten aramadıgın adamlar geldi :P sen kimi aradın hele onu söle :]

Güzel bir akşam oldu gelen herkesin ayağına sağlık, çiğ köfteleri zaten anlatmaya gerek yok:utan:
Ara

Veysel devriyenin D'sini zor görürsün sen bu saatten sonra. otur evinde aşşaaaaa
Emrullah benim bilgisayardan girmişsin len:) oturumun açık kalmış. Karıştıracam olum forumu
Ara

(09-02-2011, 11:45 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Veysel devriyenin D'sini zor görürsün sen bu saatten sonra. otur evinde aşşaaaaa
Emrullah benim bilgisayardan girmişsin len:) oturumun açık kalmış. Karıştıracam olum forumu

:O Güvenlik açığı :utan:

DijitalTurk Toplu.Biz

hacı başkan hasta degil... AŞIK AŞIK :))) hehehe ;)