Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

10 Mart Sapanca ve Ballıkayalar gazlaması

Bu arada ?

Kutay dışarda ..

Ben TR Rider a takıldım ..

Diğer yönetici arkadaşlar nerelerdelerdi ?

açıklama bekliyoruz !!!

:))

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Seyfo ,Uyu olum uyuuuu

Kisacikda olsa yetiştim sizlere (mangalda tabi.)
Siz gittikten sonra hava oldukça sakinleştirici,
Yaklaşık 1 saat vurduk muhabbetin gözüne seko ile.

gidemediğin yer senin değildir

bol çamurlarrrr
Ara

(03-10-2013, 11:23 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu arada ?

Kutay dışarda ..

Ben TR Rider a takıldım ..

Diğer yönetici arkadaşlar nerelerdelerdi ?

açıklama bekliyoruz !!!

:))

Yönetim tırk çıktı işte. Kendi gurubu gezi yapıyor adam başka kulüplerde eğitim ayaklarında takılıyor. :kötü:

(03-10-2013, 08:09 PM)Ozgur.Baydar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Elerine sağlık cihan hocam bende atıyorum şimdi fotoları:alkış::alkış:

Özgür mayk, asıl fotolar sendeymiş çok teşekkürler. :çiçek:
Ara

Çok eğlenceli bir gezi oldu,

Resimler harika emek sarfedenlerin ellerine sağlık
2+ hızlara ben sizle olamadım maalesef :) Gebze-İzmit Merkez 9 dk olunca 25+ oldu :P
Erdeminde söylediği gibi ben halen ıslağım kuruyamadım bir türlü, dolu bile yağdı ne olsun :P
Dağ tepe bayır tırmandık dağdan inerken Ankara havasında insekte güzel bir mangalla sonlandırdık

Katılan herkese teşekkür ederim, harika bir gün oldu... :çiçek:
Ara

(03-10-2013, 09:04 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Kazasiz belasiz guzel bir gezi oldu.

Cihan abi senle de 200 + yol iyi gidiyo.
Ozgur V stromla da ayrilmadi pesimizden.
Onur motorunu bulmus evet. Bende bugun onayladim. Zeynep 2 oda bir salonda oturdu ve manzaranin keyfini cikardi.
Hamit su amda su kavan yerlerini kurutuyo.
Burak herzamanki surus disiplinini bozmadi ve bize uymadi.
Abdullah Latif'in ilk molada kendisini terketmesinden sonra kisa bir sure kendini daga tasa vursada bunu atlatti ve tekrar artci olarak L. SERKANi arkasina aldi.

Donuste sagnak yagmur ve doluya yakalanmis olsakta Ballikayalar operasyonu cok iyi oldu.

Kisacasi harika bir gun gecirdim. Hepinize tesekkurler.
Erdo herşey çok güzel olmuş anlatılanlara göre enkisa zamanda çektiğiniz videoları bekliyoruz sabırsızlıkla :)

BİSİKLETİN ARKA tekerleğine PET ŞİŞESİ SIKIŞTIRIP MOTOR
SESİ ÇIKARMAYA ÇALIŞAN ÇOCUKLARDIK BİZ.... :enen:
Ara

hakkaten program yapmak aksilik olursa insanı baya bi geriyomuş . ben bu gezide çok eğlendim. Gidilicek mevkiyi belirleyip arada spontane takılmak lazımmış. Yahu bu ballıkayaşlar fikrini kim atı ortaya bilmiyorum ama . anasını satim burnumuzun dibinde dünya harikası biyer var ve biz bunu değerlendirmiyoruz.

Katılan herkese çok teşekkürler. Çok sert bir gezi oldu....

bendeki fotolarda akşama çok fena pozlarım var çoookkkkkk,, :P:]
Ara

Süper bir gezi olmuş gazınıza sağlık arkadaşlar...valla ben eşimle yanlız bir hafta sonu geçirmek istedim ve ölede yaptım..benim mazeretim bu..

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Ben anlamam arkadaş sert gezinin sert fotolarını istiyoruz , virajda kıvılcımı kim çıkarttı , kim düz sürttü , tekere kim geldi , Mehmet abinin toplu sürüş düzenine kim uydu ? :]
Ara

(03-11-2013, 09:38 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben anlamam arkadaş sert gezinin sert fotolarını istiyoruz , virajda kıvılcımı kim çıkarttı , kim düz sürttü , tekere kim geldi , Mehmet abinin toplu sürüş düzenine kim uydu ? :]

Emo viraj yoktu bu gezide onuda başka sefere sakladık. 200-250 arası süratler ve makaslar var bol bol.:]:]
Ara

Fotoğraflar harika beyler, ellirinize sağlık güzel gezi olmuş...

160711104912_imza3.JPG
Ara