Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

10 Mart Sapanca ve Ballıkayalar gazlaması

(03-11-2013, 12:55 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Kadir Cihan abiyi 230 ile bir müddet takip ettim. Sonrasında 245 ile arkamdan baya bi geldi.

Hatta molada 245 gördüm diye sevinç ve zafer nidaları attı. Gözlerinden adrenalin fışkırıyordu. Yalan yok o okonuda ben şahitim

Şiştinmi Kadir :alkış:
Ara

(03-11-2013, 12:55 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hatta molada 245 gördüm diye sevinç ve zafer nidaları attı. Gözlerinden adrenalin fışkırıyordu. Yalan yok o okonuda ben şahitim

Bu yazıyı da Dilek ablaya okutmazsam :]

Harika fotolar arkadaşlar.. Güzel bir h.sonu organizasyonu olmuş :çiçek: Gmk

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(03-11-2013, 01:00 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu yazıyı da Dilek ablaya okutmazsam :]

Ben uzun uzun videoları izlettim ve gereken fırçayı yedim. Sıkıntı yok :]
Ara

İyide onur videolarda yok :]
Ara

ben artçılı gittim emu 200+ görmedim o yüzden :] 1 kere çıktımki benim motorun artçı freni kombine abs den daha kuvvetliymiş. devreye girdi ve 150 lere indirdi :P:]

bu arada güvenli seyahat için herkese tavsiyemdir.
Ara

:boks: aferin biraz daha gaza basın, az yapmışsınız hızları :kızgın:
Ara

en yavaş bendim murat abi ilk fırsatta al şunların ifadelerini, adamlar benim yanımdan geçerken bana bakım uzuyolar durmadan :kızgın::boks::]
Ara

Cihan abi başlıgı açtıgında sert erkekler toplansın dedi , siz gittiniz eşli gezdiniz bahane istemem :P
Ara

beyler lütfen bu hız görüntüleri kaldırın siteden .Böylemi örnek olacağız bizi okuyan kişilere daha yeni tartışması yapılmadımı bu işin :bilmem:
Ara

Ya Cihan abi gazlamayın bu kadar ,
neyse gereken uyarı verilmiş galiba , videolar fenaymış, ellerine sağlık :çiçek:

160711104912_imza3.JPG
Ara