Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni dönem yönetim üzerine genel muhabbet

İstemadigi kisiyide desteklemek zorunda kalma hissi verilmiş gibi olmasın sayın rozettci başı. :)

gidemediğin yer senin değildir

bol çamurlarrrr
Ara

(11-18-2015, 08:02 AM)doctor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Nedense milletin aklında zoraki 5 kisiye oy kullanmak gibi bir fikir kalmış.

Zaten her oy kullanan üye 5 oy kullanmalı ki sistem düzgün işleyerek net sonuç versin.
Kullanılmayan her oy kişinin kendi seçim gücünü zayıf kılacaktır.

Mesela ben sadece A B ve D kişisine oy vereceğim demek, kullanılmayan iki oyun seçim yapılmayan adaylar arasında paylaşılmasına sebep olacak belkide desteklemek istemediğiniz birine oy atmış olacaksınız.

minimum 5 kişi yönetime geçecek, O yüzden mutlaka 5 oy.

Özgür TEMEL
:tr:
372944_297191866965586_315415142_q.jpg
Ara

Forumu her gün takip eden biri olarak bugün baktım da klübü bıraktım diyerekten yolda gördüğünde selam bile vermeyen adamlar bugün forum da aktif olmuş.

kısacası söylemek istediğim şudur ki; ben yönetime seçilirsem bu tarz insanları kulüpte barındırmamak için elimden geleni yaparım,
sinsice hareket eden hiç kimseyle işim olmaz. önceki yönetime zarar veren insanlar yeni yönetime de zarar verecektir düşüncesindeyim.

sloganımız: temiz kan= Murat Kan :)
Ara

Geregini neyse o yapilacak kardeşim. Fazla söze gerek yok gereksiz insanlarin klubumuzde yeride yok... bir kere yolda birakan herzaman yolda birakir.

GMK ve hepimizin adina hayirli ugurlu olmasi dilegiyle... herşey GMK icin .

Seni başkan yapicaz seni başkan yapicaz seni başkan yapicaz :) :)
Ara

Yeni yönetim icin secilen arkadaşlarımı tüm samimi duygularımla kutlarım.

Yeni yönetimin GMK ya gönül vermiş, birlik, beraberlik olgusunu yüreklerinde taşıyan tüm arkadaslarım basta olmak üzere, dogrudan veya dolaylı olarak bu sonuçtan etkilenen, etkilenecek herkes adına hayırlı uğurlu olması dileğiyle.

Özgür TEMEL
:tr:
372944_297191866965586_315415142_q.jpg
Ara

Yeni yönetim hepimize hayırlı olsun..
İnanıyorum herşey daha güzel olucak...

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Her şeyin hayirlisi diyelim ve yeni yönetimle yeni maceraya hep birlikte gidelim.. eskiler eskide kaldi demeyelim ve eskilerle yeniden bir araya gelerek gmk güç katalim.. yeni yenidir yeni yonetime basarilar dilerim...

Trafikte Saygılı ve Sabırlı olun ;) :selam: :polis:
Ara

Yeni secilen yonetici arkadaslara basarilar dilerim
Ara