Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haber Gezi Parkı - Taksim Haberleri

Gezi Parkı olayları ile ilgili tüm dünyada haber yapılırken bizim medyamız diziler ve eğlence programları yayınlamaya devam ediyor,

yorumsuz , tarafsız konuyla ilgili haberleri bu başlıkta paylaşabilirsiniz..

Alıntı:AKP Taksim projesi kapsamında Taksim Meydanı’ndaki Gezi Parkı’nı yıkarak alış-veriş merkezi yapmayı planlıyor.

Ancak, ağaçları ve yaşam alanlarını sahiplenen on binlerce yurttaş günlerdir Gezi Parkı’nda bu yıkıma karşı nöbet tutuyor. İki gün önceki polis saldırısı sonrasında daha da genişleyerek devam eden protestoya karşı bugünde yeni bir saldırı yapıldı.

Polisin bugünkü saldırısı sosyal medyada sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın en önde gelen konusu haline geldi.

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

canlı izlemek isteyenler buradan takip edebiliriler.
http://www.vgtv.no/#!/video/65023/opptak...nbul-riots

(bir süre sonra banttan tekrara geçti)
Ara

bir topluma bu kadar baskı yaparsan yasaklar getirirsen zamlarla vergilerle sindirmeye çalışırsan gün gelir bu şekilde bir ağacın sayesinde direnişe geçer...
bu millet tarihi boyunca hiç kimseye boyun eğmemiştir.umarım bu ülkeyi yönetenler tarih kitaplarını açıp biraz okurlar.
gün gelecek bu millet bir ağaç gibi HÜR olacak.
#direngaziparki

2 teker ne yaşlılık ne de parasızlık dinler,2 teker yüreğini dinler....

yamaha fazer s2 :))
Ara

Yorumu mu üçüncü değiştirişim, sanırım ben tarafsız olamıyorum. Tarafım milletimin tarafıdır. Kusuruma bakmayın.
Gerçekler halk tv de. Başka yerde aramayın.
Bu arada şu an taksimde olan arkadaşlar var. Beşiktaştaki gurubu bekiyorlar. Polis bu gurubu engellemek için bi yandan elinden geleni yaparken bi yandanda Aksaray yönünden yeni ekip araçları sevk ediyormuş.
Ara

Sevgili tayyip :
Bu gün bize öyle güzel bir iyilik yaptın ki, haberin yok. Bu gün öldürün emri verdiğin polisin karşısında yere düşen Fenerbahçe taraftarını kaldıran Beşiktaşlı gördük. Birbirleriyle suyunu, ekmeğini paylaşan üniversiteli öğrenciler gördük. Kol kola giren Türk-Kürt asıllı insanlar gördük. Fahişe dediğimiz kadınların o evlerden çıkarak yararılara yardım ettiğini, biber gazından etkilenenlere süt ve limon verdiğini gördük. Travesti dediğiniz insanların evlerini insanların barınması için açtığını gördük. Telefon numaralarını paylaşan avukat, doktor, ilk yardımda yaralılara müdahale eden tıp öğrencileri gördük. Wireless şifrelerini kaldıran esnafı, yaralıları otellerinin lobilerine alan otel sahipleri gördük. Panzer ve Toma girmesin diye otobüsüyle yolu kapatan belediye şöförü gördük. Gece dükkanları açan eczacılar gördük, daha da göreceğiz. Gözlerimiz sıktırdığın biber gazından değil, gururdan doldu TEŞEKKÜRLER TAYYİPPPPPP
Ara

Travestisi, fahişesiyle, tikkosu, aposuyla
Ara

kime karşı güç kullanılıyor? kendi halkına, kendi halkına kim güç kullanır? kim yüzlerce gaz bombası atar? meydana çıkıp haklarını arayana kim engel olmak ister? inanılır gibi değil
Ara

(06-02-2013, 01:45 PM)Demir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Travestisi, fahişesiyle, tikkosu, aposuyla

demir sen kime laf atıyorsun.Benimde arkadaşım kuzenim var orada
Ara

Bir üstteki mesajdan alıntı yapmıştım; Atatürk, Türk bayrağı ve Pkk, Apo resimlerini yanyana getiren ne idüğü belirsizleri, yakıp yıkanları kastetmiştim. Demokraside kurallar çerçevesinde miting ve gösteri hakkı vardır, ama asıl protesto yeri sandıktır. Ve üç dönem Türk milletinin tercihi belli, saygı duymayanları kastetmiştim.
Ara

Şimdiye kadar neredeydi çevreciler ???

3.köprü yapımı için ( şantiye alanı-köprü ayakları ) kesilen 65.000 ağaça üzülmediniz mi , o zaman neredeydiniz ???

Neymiş taksim geziparkıdiren, Allah aşkına güldürmeyin beni , gidin gap projesi kapsamında yapılan hes santralleri için bir olun miting yapın.

Aşagıdaki videoyu izleyin ki mitinge ihtiyaçı olan başka parklarımız , başka ormanlarımız var...

http://www.youtube.com/watch?v=_dHJylpwUmI

Bu çevreci ayaklarıyla bizi kandırmayın , siyasi bir direniş için çıktık söyleyin anlıyalım sizi.

Bunu CHP yönetimi yapsaydı kimsenin sesi çıkarmazdı , adım gibi eminim.

Not: Bir ülkenin başbakanına ana avrat küfür eden eylemciler varsa dayak yemeye mahkumdur. Bunu babalarımıza 12 Eylülde öğrettiler o zamanlar öyleydi bu işler , evine dönemeyen amcam ve eniştem gibi...
Ara
Konu Kilitli