Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haber Gezi Parkı - Taksim Haberleri

Alıntı:Radyo Televizyon Üst Kurulu çok tartışılacak bir karara imza attı.

RTÜK'ün hedefinde, penguen belgeseli yayınlamak yerine Taksim direnişini dakika dakika ekranlara taşıyan Ulusal Kanal vardı.

Üst Kurul, Taksim direnişi ve tüm yurttaki "hükümet istifa" eylemlerini yayınlayan Ulusal Kanal'a 10 Bin TL ceza verdi. Cezaya, "şiddet içerikli görüntü yayınlamak" gerekçe gösterildi.

RTÜK, Halk TV, Cem TV ve EM TV'ye de ceza verdi. Ceza kararında, kanalların yayın hizmetleri ilkesine aykırı olarak, çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel veya ahlaki gelişimine zarar verebilecek türde içerik taşıyan programlar yapmış olması gösterildi.

(06-12-2013, 08:21 AM)gencotr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-05-2013, 10:26 AM)dirtycop Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bende polisim, gezi parkı için eylem yapan vatandaşları sonuna kadar destekliyorum ancak bu vatandaşın içine karışan proveke gruplarda var bunu unutmayın. Çevre için yapılan bir eylemde apo nun posteri olmamalı bence. [/u]
Düşünceleriniz konusunda size sonuna kadar katılıyorum ama benim merak ettiğim nokta çözüm süreci çerçevesinde imralıyı muhatap alan da bu yönetim Taksim'de bölücü örgüt liderinin posteri var diye müdahale eden de bu yönetim. Perhiz ve lahana turşusu sorunsalı ülkemin dün olduğu gibi bugün de değişmez gerçeği.
Lütfen YORUM YAPMAYALIM ! Bu başlık sadece Haber başlığı..

önceden yayınlanan yorumlara müdahale etmedik ancak konu çizgisinden dağıldığı ve siyasi içerik kazandığı için yorumlara müdehale ediyoruz !!

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Alıntı:digitürk cnn int'in frekansını kesti ve cnn asia'yı koydu !

DijitalTurk Toplu.Biz

opsiyonhaber.com/ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gezi Eylemcisi sığındığı Divan Otel'de piyano resitali verdi -İzle

Tarih 7 Haziran, Taksim Gezi Parkı için eyleme gelen iki Türk polisin biber gazlı müdahalesi nedeniyle Divan Otel'e sığınıyor. Ve muhteşem resitalde bundan sonra başlıyor...
10.06.2013 / 01:33

ÖZEL / Dünya bu Türk eylemciyi konuşuyor. Biber gazından kaçıp eylemcilere kapılarını açan Divan Otel'in lobisi onlarca eylemci ile dolu. Ancak onlardan biri hemen restoran girişinde bulunan piyanonun başına geçiyor ve Good Bye Lenin filminin orjinal film müziği "Mother's Journey" çalmaya başlıyor. Otelin restoranındaki onlarca müşteri ve lobi bir anda piyanodaki eylemcinin çaldığı şarkının şaşkınlığını içinde dinlemeye başlıyor. Muhteşem dinleti şarkının bitimine kadar devam ediyor. Eylemciyi kameraya kaydedenin ilk işi videoyu sosyal ağa yüklemek oluyor. Yorumu ise ilginç "Adam dışarda biber gazı yiyor. Geliyor Divan'da mükemmel güzellikte piyona çalıyor. İşte ben orda artık ağlarım."
http://www.liveleak.com/view?i=f26_1370773120

DijitalTurk Toplu.Biz

dunya-taksimi-boyle-gordu.html

taksimreuters23.jpg
Ara

(06-12-2013, 08:36 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-12-2013, 08:21 AM)gencotr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-05-2013, 10:26 AM)dirtycop Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bende polisim, gezi parkı için eylem yapan vatandaşları sonuna kadar destekliyorum ancak bu vatandaşın içine karışan proveke gruplarda var bunu unutmayın. Çevre için yapılan bir eylemde apo nun posteri olmamalı bence. [/u]
Düşünceleriniz konusunda size sonuna kadar katılıyorum ama benim merak ettiğim nokta çözüm süreci çerçevesinde imralıyı muhatap alan da bu yönetim Taksim'de bölücü örgüt liderinin posteri var diye müdahale eden de bu yönetim. Perhiz ve lahana turşusu sorunsalı ülkemin dün olduğu gibi bugün de değişmez gerçeği.
Lütfen YORUM YAPMAYALIM ! Bu başlık sadece Haber başlığı..

önceden yayınlanan yorumlara müdahale etmedik ancak konu çizgisinden dağıldığı ve siyasi içerik kazandığı için yorumlara müdehale ediyoruz !!
Çizgiyi geçtiğim için özür dilerim başkan.
Herkese selamlar.

No one lives forever...
Ara

Estağfurullah, konu başlığı biraz hassas bu sebepten kimseyi kırmayı, incitmeyi istemiyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz

Konu başlığı olaylar başladığında Türk Medyası tarafından kasıtlı olarak göz ardı edildiği için herkesin haberdar olması adına açılmış bir başlıktı,

Şu dakikadan sonra Dünya medyası ve sosyal medya üzerinden konu hakkında herkesin iyi kötü bilgisi olduğu için ve konu başlığı siyasi içeriğe kayabileceğinden kilitlenmiştir. :tamam:

Lütfen bundan sonra açılan başlıklarda bir uyarı yazısı var ise, altına ona göre yorum yapınız :!:

İlgi, anlayış ve seviyeli yorumlarınız için teşekkürler..

DijitalTurk Toplu.Biz
Konu Kilitli