Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

24/03/2013 Arazi Gezi Raporu

güzel gezi olmuş çamur adam, boynuz kulağı geçmiş bravo:çiçek:

Burda kulak kim ?
Ara

Kemal Merkit :)

Pazar günkü havaya yakışır arazi gezisi olmuş.
Sarı çamur çimento gibi yapışmış tekere :bandana:

Bu arada gebze dağlarından sıkılmadın mı? hereke tarafında da keşfe bekleriz :hey:
Ara

(03-26-2013, 12:19 PM)NTWRK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Pazar günkü havaya yakışır arazi gezisi olmuş.
Sarı çamur çimento gibi yapışmış tekere :bandana:

Bu arada gebze dağlarından sıkılmadın mı? hereke tarafında da keşfe bekleriz :hey:

2 senedir gebze dağlarını geziyorum daha bir arpa boyu yol gittim burda okadar güzel güzergahlar ve yollar buldumki habire üzerine ek yapıyorum güzergahı uzatıyorum en keyifli parkuru oluşturmaya çalışıyorum.. (:

ama İzmit Derincedeki kros tayfası davet etti bir pazar günü güzel bir organizasyon yapıp onlarla Derincenin dağlarında onların parkurlarını keşfedicez. Ben daha önce bir kere gitmiştim, çok keyif almıştım ve bir hayli zorlamıştı beni. Ordaki parku tam sert erkek işi ;)
Ara

Çok şey kaçırmışım
Ara

Çok guzel gezi olmuş

Bu arada veysel abi bu hoş programının adını yazarsan sevinirim
Ara

Bayram, yine muhteşem.
Senin kamp yeri dediğin yerlere, biz giremeyiz be hocam.
Fotolar süper ama, aşağıdakine bittim.

IMG_1146_zpse3d1c21d.jpg
Ara

Teşekkür ederim Mehmet abi.
Kamp yeri dediğim yerin yolu burası değil biz arazi üzerinden gittiğimiz için böle oldu. Asfalt yoldan ulaşımda mevcut.
Bu fotorafı çektiğim yer geçen haftalarda Behlülün Murat abiyi götürdüğü Derin lastik izlerinin olduğu yol. Behlüle götürme dememe rağmen götürdü bizi. Yağmur yağınca bu hale gelmiş..
IMG_1144_zps6674bae6.jpg
Ara

Haha şanslıymışız demek , baya kötü olmuş yol .biz gittiğimizde macun kıvamındaydı Bayram ,rahat geçtik çamurlanmadık siz baya dalmışsınız çamura :]
Ara