Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

110 Pilot bir seferde istifa etti..

devlete kızılmasının sebebi bunu bile bile bu örgüte ülkemizi peşkeş çekmesi emrullah, bunlara bukadar ultumatom verilmesi.
Ara

(02-07-2013, 09:00 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  O kodar kutsal bir makamdasın ki evlat sana yakışıyormu bu yaptıkların ? diye sorasım geliyor ama yok efendim hayal ürünü diyecek yada diyeceksiniz.

İstifaları boşverinde asıl meselenin köküne gidin beyler,

Devleti sırtından vuracak , Askerini dağda eşkiyaya köpeğe yem yapacak , Kurduğu örgütte deşifre olanı öldürtecek , Dine karşı gelecek , Ülkede kargaşa , din ve kültür çatışması yaratacak , Üst düzey siyasilere suikast düzenleyecek ve en en önemlisi bu kargaşada darbe yapacak!!!

Yahu arkadaşlar ortada bir örgüt var ve bunu bile bile devlet'i ne diye suçluyorsunuz ?

İstifaların asıl sebebide budur bilesiniz.

herzamanki gibi yine emrullah cemaatçi ve akp li diyeceksiniz ama alıştım diyin , zaten doğruları söyleyince de sen kesin akp'lisi denilip inkar etme başlıyor :)

Emrullahcım olay devlet suçlaması değil.. ters giden bişeyler var..

Sadece ufak bir kaç satır..
Genel kurmay başkanı terör örgütü kurmaya teşebbüsten tutuklu (Hükümlü değil, kesinleşmiş suçu yok)

Bir dönem Cumhur başkanlığı teklifi yapılmış Mehmet HABERAL tutuklu (Yükümlü değil, yaklaşık 5 senedir)

Abdullah Öcalan (Bebek katili) 'ne villa yapılıyor, neredeyse kurtarıcı ilan edilmek üzere..

Bizim ordumuz bizi korumaktan aciz olduğu için ve müslüman Suriyeden korumak için Fransa Hollanda Amerika asker soktu topraklarımıza, patriyotlar girdi..

Geri kalanları sayamıyorum liste o kadar uzun ki şu anda işyerindeyim.. vaktim yok..

Ben siyeset sevmem , anlamamda.. ama sade bir vatandaş olarak ilginç şeyler olduğunu gözlemliyorum..

Ayrıca bu başlıkları açmamda ki amaç siyasi bir görüş bildirmek için değil.. TV lerde Mühteşem Yüzyıllar, Yetenek sizsinizlerden başka şeyler yayınlanmıyor..
Olup bitenlerden haberimiz olsun diyedir.

Lütfen biraz araştıralım.. Fazla değil birazcık araştıralım o bile yetecektir...

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(02-07-2013, 09:00 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  herzamanki gibi yine emrullah cemaatçi ve akp li diyeceksiniz ama alıştım diyin , ...................

Emrullah cemaatçi, Emrullah AKP'li :P:P:P
Canlarım benim. Hepinizi seviyorum.

Olaya bir de şöyle bakalım;
Savaş uçağı pilotluğu dünyanın her ordusunda olduğu gibi, bizde de bu işin nirvanasıdır.
Asker olan yada olmayan pekçok kişi birgün savaş uçağı pilotu olmayı hayal eder.
Savaş uçağı pilotu oluncaya kadar pek çok sınav ve elemeden geçilir.
Her toplumda, savaş uçakları pilotlarının yeri hep en yukarılardadır.
En zekiler, en ahlaklılar, en kabiliyetliler, en, en, .......
Pek çok havacı vardır. Ama bir avuç pilot vardır. Yerdekilere penguen denir. Yani uçamayan kuş. Buna rağmen yerdekiler dahi gururlu ve seçilmiş insanlardır.
Askerlik ve pilotluk bu insanlarının DNA'larına işler. Bırakılması mümkün değildir. Sadece ölüm ayırır bir pilotu uçağından.

Şimdi tekrar düşünün. Nasıl bir güç, nasıl bir örgüt yada nasıl bir baskıdır ki aynı anda 110 pilot istifa etmiştir??????
Bu iş şimdi çalıştığımız özel sektördeki işimizden istifaya benzemez.
Başka Türk Hava Kuvvetleri yok.
Ara

(02-07-2013, 09:23 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Emrullahcım olay devlet suçlaması değil.. ters giden bişeyler var..

Genel kurmay başkanı terör örgütü kurmaya teşebbüsten tutuklu (Hükümlü değil, kesinleşmiş suçu yok)

Bir dönem Cumhur başkanlığı teklifi yapılmış Mehmet HABERAL tutuklu (Yükümlü değil, yaklaşık 5 senedir)

Abdullah Öcalan (Bebek katili) 'ne villa yapılıyor, neredeyse kurtarıcı ilan edilmek üzere..

Bizim ordumuz bizi korumaktan aciz olduğu için ve müslüman Suriyeden korumak için Fransa Hollanda Amerika asker soktu topraklarımıza, patriyotlar girdi..

Geri kalanları sayamıyorum liste o kadar uzun ki şu anda işyerindeyim.. vaktim yok..

Ben siyeset sevmem , anlamamda.. ama sade bir vatandaş olarak ilginç şeyler olduğunu gözlemliyorum..

Ayrıca bu başlıkları açmamda ki amaç siyasi bir görüş bildirmek için değil.. TV lerde Mühteşem Yüzyıllar, Yetenek sizsinizlerden başka şeyler yayınlanmıyor..

Lütfen biraz araştıralım.. Fazla değil birazcık araştıralım o bile yetecektir...

Abi benimde amacım siyaset değil sadece anladıklarım ve gördüklerimi aktarmaya çalışmam. Zaten siyaset herkesin konuşabileçeği birşey değil.

Sanık diye tutulan her komutanın bir dosyası var , meskenlerine yapılan baskında örgüt ile ilğili dosyalar dökümanlar videolar , maiiler , planlar mevcut. :Hatta geçenlerde wikipedia.org da kendime zaman ayırıp araştırdım , nedir bu dosyalar neler yakalanmış vs.

Bu arada bilmem kaçıncı mahkeme yapıldı ama hiç bir komutan suçunu inkar etmiyor , ifade vermiyor ? ifade vermeme ve inkar etmeme kanunda suçu kabul etmek demektir.

Devlet yönetiminde bir acayiplik var onu hiç kimse inkar edemez , İnşallah başımıza aklı başı yerinde iyi siyasiler gelir kurtuluruz.

Öcalan şerefsizini besleyen , konuşturan ve rahat uyumasına neden olan herkesin Allah bin belasını versin yaşadığı hergün için bize zarar olarak dönüyor.

Özetle yönetimde askeriyede iyi değil , Allah sonumuzu hayır etsin.

(02-07-2013, 09:26 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(02-07-2013, 09:00 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  herzamanki gibi yine emrullah cemaatçi ve akp li diyeceksiniz ama alıştım diyin , ...................

Savaş uçağı pilotluğu dünyanın her ordusunda olduğu gibi, bizde de bu işin nirvanasıdır.
Asker olan yada olmayan pekçok kişi birgün savaş uçağı pilotu olmayı hayal eder.
Pek çok havacı vardır. Ama bir avuç pilot vardır. Yerdekilere penguen denir. Yani uçamayan kuş. Buna rağmen yerdekiler dahi gururlu ve seçilmiş insanlardır.
Askerlik ve pilotluk bu insanlarının DNA'larına işler. Bırakılması mümkün değildir. Sadece ölüm ayırır bir pilotu uçağından.

Şimdi tekrar düşünün. Nasıl bir güç, nasıl bir örgüt yada nasıl bir baskıdır ki aynı anda 110 pilot istifa etmiştir??????

Abi GMK cemaati kuralımmı : )

Mehmet abi olay gerçekten vahim ama benim dediğim olayla çok alakası var bu istifaların. Aselsan mühendislerini hatırlayan var mı ?
Ara

(02-07-2013, 09:00 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  emrullah cemaatçi ve akp li diyeceksiniz ama alıştım diyin , zaten doğruları söyleyince de sen kesin akp'lisi denilip inkar etme başlıyor :)

vay cemaatçi ve akp li dinci seniii
Ara

(02-07-2013, 09:53 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(02-07-2013, 09:00 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  emrullah cemaatçi ve akp li diyeceksiniz ama alıştım diyin , zaten doğruları söyleyince de sen kesin akp'lisi denilip inkar etme başlıyor :)

vay cemaatçi ve akp li dinci seniii

abi cemaate bir eczacı lazım:]
Ara

(02-07-2013, 09:49 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(02-07-2013, 09:23 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Emrullahcım olay devlet suçlaması değil.. ters giden bişeyler var..

Abi benimde amacım siyaset değil sadece anladıklarım ve gördüklerimi aktarmaya çalışmam. Zaten siyaset herkesin konuşabileçeği birşey değil.

Sanık diye tutulan her komutanın bir dosyası var , meskenlerine yapılan baskında örgüt ile ilğili dosyalar dökümanlar videolar , maiiler , planlar mevcut. :Hatta geçenlerde wikipedia.org da kendime zaman ayırıp araştırdım , nedir bu dosyalar neler yakalanmış vs.

Bu arada bilmem kaçıncı mahkeme yapıldı ama hiç bir komutan suçunu inkar etmiyor , ifade vermiyor ? ifade vermeme ve inkar etmeme kanunda suçu kabul etmek demektir.

Devlet yönetiminde bir acayiplik var onu hiç kimse inkar edemez , İnşallah başımıza aklı başı yerinde iyi siyasiler gelir kurtuluruz.

Öcalan şerefsizini besleyen , konuşturan ve rahat uyumasına neden olan herkesin Allah bin belasını versin yaşadığı hergün için bize zarar olarak dönüyor.

Özetle yönetimde askeriyede iyi değil , Allah sonumuzu hayır etsin.

(02-07-2013, 09:26 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Abi GMK cemaati kuralımmı : )

Mehmet abi olay gerçekten vahim ama benim dediğim olayla çok alakası var bu istifaların. Aselsan mühendislerini hatırlayan var mı ?

Şunu da belirtmek lazım ama Emrullah o dökümanlarının bir kısmı bilirkişi heyetleri ve Tubitak tarafından sahte oldukları , üzerinde oynama yapıldıkları resmi olarak ilan edildi. Bir kısmı da halen daha araştırılıyor..

Komutanların ifade vermemesi gizli tanıkların pkk itirafçısı olduklarından bir tepki olarak yapılıyor olabilir mi ?

Şahsen ben bir kuvvet komutanı olsam, pkk hükümlüsü bir terörist benim hakkımda iddalar atsa bende buna cevap vermezdim.. hatta ben küfür bile ederdim..

illaki görevini kötüye kullanan kişiler her makamda olduğu gibi tsk dada vardır.. ama yeniden tekrar ediyorum.. çok garip şeyler oluyor.. özellikle son yıllarda..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Emo'cum siyaset konusu yapalım diye değil bunları bilelim diye birşeyler yazılıyor...
Sen, ben , Veyso ,Hamit bir çok bilgi işlemci var aramızda ve haberleşmenin ne öneme sahip olduğunu herkes çok iyi biliyor...
tek birşey sormak istiyorum ;
madem bir örgüt var deniliyor o zaman neden milli haberleşme sistemimiz Türk Telekom'u Araplara sattılar,
bu örgütü ya da başkalarını bulmak için milli istihbarat daha kuvvetli olmaz mıydı?

Bence mesele Asya ve Avrupa kıtasını bağlayan cennet Vatanımızın bir an önce parçalanması meselesidir..

Atatürk'ümüz nasıl bir devlet kurmuş ki 95 yıldır yıkamıyorlar ve yıkamayacaklar, acaba hedef 2023 derken ne demek istenmiştir ???

Vatanına ve geleceğine saldıracak düşmanlar , tüm dünya da benzeri görülmemiş bir zaferin sahibi olabilirler ...
Mustafa Kemal Atatürk - 1927

160711104912_imza3.JPG
Ara

(02-07-2013, 10:00 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Şunu da belirtmek lazım ama Emrullah o dökümanlarının bir kısmı bilirkişi heyetleri ve Tubitak tarafından sahte oldukları , üzerinde oynama yapıldıkları resmi olarak ilan edildi. Bir kısmı da halen daha araştırılıyor..

Komutanların ifade vermemesi gizli tanıkların pkk itirafçısı olduklarından bir tepki olarak yapılıyor olabilir mi ?

Şahsen ben bir kuvvet komutanı olsam, pkk hükümlüsü bir terörist benim hakkımda iddalar atsa bende buna cevap vermezdim.. hatta ben küfür bile ederdim..

illaki görevini kötüye kullanan kişiler her makamda olduğu gibi tsk dada vardır.. ama yeniden tekrar ediyorum.. çok garip şeyler oluyor.. özellikle son yıllarda..

Garip şeylerin olduğu belli ( 2. yeni bir derin devlet )

Birşeyin kesinleşeceği yok abi , böyle sürüp gidecek dava üstüne dava.

Pkk hükümlüsüne bir komutanı sormak kadar ahmakça birşey olmaz haklısın bende senin düşündüğün gibi düşünüyorum.

Bu olayların sonunda kabak halkın başına patlamasında Tsk'ya mı patlar devletin başınamı patlar beni orası ilgilendirmez.

Hepimizin düşünceleri değişkenlik gösterebilir ama maksadımız hep ülkenin yaşanabilir refah olmasıdır.

Hayırlısı olsun diyecem de yazmak yerine keşke birşeyler yapabilsek.
Ara

Ara