Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

01.05.2011 Şile Gezimiz...

(05-02-2011, 09:10 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Süper olmuş bir gezi olmuş arkadaşlar.. Keşke daha güzel bir makina olsaydı da daha net çekebilseydiniz fotoğrafları..

GMK 1 mayıs da da uyumamış :tamam:

Erdem i kayalıklardan atlamaması için ikna etmek zor olmuş sanırım :]

:çiçek: Gmk

Başkan Gmk 1 Mayısta uyuyordu:kötü: kimseden ses çıkmadı onur abi başlık açtı kimse ses vermedi... Hesabını soracam en yakın mangalda :boks:

Volkan abi aradı hadi çıkalım uyumayın diye , yoksa uyuyacaktık bütün pazar :P
Ara

harikasınız uşaklar :tamam:

i am professional motocross driver..
Ara

(05-03-2011, 05:56 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  hamit o pozisyon ne :O çok zorlanmadınmı :P

Bana diyene bak ben keşif yapıyordum mağrada ama sen ne yapıyorsun :] kask ile onu anlamadım :P
(05-03-2011, 07:48 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(05-02-2011, 09:10 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Süper olmuş bir gezi olmuş arkadaşlar.. Keşke daha güzel bir makina olsaydı da daha net çekebilseydiniz fotoğrafları..

GMK 1 mayıs da da uyumamış :tamam:

Erdem i kayalıklardan atlamaması için ikna etmek zor olmuş sanırım :]

:çiçek: Gmk

Başkan Gmk 1 Mayısta uyuyordu:kötü: kimseden ses çıkmadı onur abi başlık açtı kimse ses vermedi... Hesabını soracam en yakın mangalda :boks:

Volkan abi aradı hadi çıkalım uyumayın diye , yoksa uyuyacaktık bütün pazar :P

Emo önce sen aradığında geliyorum dedim ama uyumaya devam ederken Volkan abi arıyınca kapıdayım çıkıyorum dedim :P Gecikmemin sebebi birazda budur içimde kalmasın :]
Ara

(05-04-2011, 05:09 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bana diyene bak ben keşif yapıyordum mağrada ama sen ne yapıyorsun :] kask ile onu anlamadım :P

Emo önce sen aradığında geliyorum dedim ama uyumaya devam ederken Volkan abi arıyınca kapıdayım çıkıyorum dedim :P Gecikmemin sebebi birazda budur içimde kalmasın :]

Denizi izliyordum , kaskı hemen çıkarmadım terliydim soguk suratıma bir anda carpmasın diye:P

Vayyy bende kapının önünde ağaç oldum kök saldım:boks: şimdimi söylüyorsun
Bide komşular fırsattan istifade beni görünce iş yaptırttılar...
Ara

(05-04-2011, 05:19 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(05-04-2011, 05:09 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bana diyene bak ben keşif yapıyordum mağrada ama sen ne yapıyorsun :] kask ile onu anlamadım :P

Denizi izliyordum , kaskı hemen çıkarmadım terliydim soguk suratıma bir anda carpmasın diye:P

Vayyy bende kapının önünde ağaç oldum kök saldım:boks: şimdimi söylüyorsun
Bide komşular fırsattan istifade beni görünce iş yaptırttılar...

Komuşular işi biliyormuş, halı yıkıyorlardı sanki sanada halımı yıkattılar :]
Ara

(05-04-2011, 05:40 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Komuşular işi biliyormuş, halı yıkıyorlardı sanki sanada halımı yıkattılar :]

Talep ettiler ama ben yanaşmadım:]
Ara

İçinizdeki dürüstlüğe hayranım.
O an olmasa bile daha sonra vicdan yapıp söylüyosunuz.
Seninki affedilebilir Hamit. Emrullah'ın bahanesi çok daha başkaydı.
Ara

(05-04-2011, 06:53 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  İçinizdeki dürüstlüğe hayranım.
O an olmasa bile daha sonra vicdan yapıp söylüyosunuz.
Seninki affedilebilir Hamit. Emrullah'ın bahanesi çok daha başkaydı.

Erdo bende söyledim rahat ettim sende söyle :P
Bahane şahane :muzdans:
Ara

Ben uyuyodum ama doğru :)
Ara

(05-04-2011, 07:52 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben uyuyodum ama doğru :)

yemedim ama neyse :))
Ara